Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg rossz ember vagyok,...

Tényleg rossz ember vagyok, ha kinyitom az ablakot órán?

Figyelt kérdés
A történetemet rögtön a legelején kezdeném. Télen van, hogy napi egyszer-kétszer úgy kinyitnám az ablakot, hogy egy kis levegőhöz jussak, de a mellettem ülő két p*csa egész évben b*sztat és csúfol, amiért kinyitom és nem veszem le a kabátom, pedig tényleg nagyon büdös van a teremben, de szerintük bűzbe még senki nem halt bele. Én ezt már nem bírom, nem tudom mit tehetnék még. Ti mi tanácsoltok? B*sszam be az ablakot vagy a pofájukat?

#ablak #lány #probléma #büdös #utálomasulimat #mindenkicikiz
2018. febr. 16. 12:32
 1/6 A kérdező kommentje:
*18/F
2018. febr. 16. 12:34
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Büdös teremben én is kinyitnám az ablakot, teljesen igazad van.


A kabát miért van rajtad, nincs fűtés? Persze szellőztetni akkor is kell. Egy teremben sok ember, elég sokat is kell szellőztetni.

2018. febr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nyisd ki szünetben...
2018. febr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Fogd rájuk a bűzt és lehet visszavesznek az arcukból
2018. febr. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjél ki levegőzni az udvarra. Nem mindenki akar nyitott ablak mellett ücsörögni télen.
2018. febr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, már tiszta depressziós voltam. de udvarra nem engednek ki, ez a legundibb suli.László Gyula
2018. ápr. 16. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!