Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire csúnya dolog az, ha...

Mennyire csúnya dolog az, ha valaki azért hiányzik egy napot az iskolából, hogy elmenjen kirándulni egyet csak mert esni fog a hó?

Figyelt kérdés
Mert szereti a havat, de ritkán lehet része szép havas időben
2018. febr. 19. 18:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Miért lenne csúnya dolog? Ha van igazolás akkor azt csinál amit akar. Jó tanulónak se kötelező lenni. Persze attól még lehet valaki az, hogy szereti a havat. De ha mégse hát ez van. Úgyse a jegy számít hanem az életrevalóság
2018. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
4%
Kinek mi a fonotosabb.... de mint.minden tettnek, cselekedetnek van következménye. Vállald azt is.....
2018. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartom csúnyának. Az iskolai napokat így utólag nem tartom olyan extrém hasznosnak, 1-2 nap nem a világ. Aki beteges, az többet is hiányzik, mint egy mindig egészséges, aki néha elmegy kirándulni...


Egyetemen volt egy hét, amikor nem volt kedvem bemenni. Semmit nem vesztettem vele. Gimibe jókislányosan szinte mindig bementem, de amikor himlő miatt kiesett 1-2 hét, az sem jelentett a világon semmit... 1 nap pláne nem.

2018. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
9%

Es hetvegen nem esik?

Ha annyira szereted szolj hozzak lapatot neked is, itt 40 centi esett.

2018. febr. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%
Egyaltalan nem csunya dolog, senkivel nem szursz ki ezzel, maximum csak sajat magaddal. De 1nap hianyzassal még azt se, nem fogsz megbukni erettsegin emiatt az 1nap miatt :D felnottkent majd ha dolgozol, es lesznek olyan kollegak, akik havi szinten "kivesznek" 1-2 het tappenzt, es ezzel a tobbiek nyakaba dupla munkat akasztanak, na az csunya dolog..
2018. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
54%
Sokkal hasznosabb és tanulságosabb lenne kinn ismerkedni a világgal, mint rohadni abban a birkaneveldében. Ott képzik a diktatúrák alanyait, - arra lett kitalálva az egész - akiknek aztán egész életükben megmond(hat)ja valaki más, mit kell csinálniuk a következő percben. Ezt szokják ottan húsz évig.
2018. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

Nem maradsz le semmiről. Meg tudod tanulni az anyagot az egyentankönyvekből otthon, hogy aztán megírd az egyendolgozatot az egyeniskolában, hogy kapj rá egy jegyet aminek köze sincs a tudásodhoz.

Szánkózzál és érezd jól magad.

2018. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Nem csúnya. Inkább aranyos. Én is ezt csinálnám, de nálunk szerintem nem lesz valami sok hó. :(
2018. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%

Bravó 6-os, bravó...

A válaszod megegyezik az elvégzett osztályaid számával, a %-od meg az IQ-al... amúgy ez egy tipikus lúzer tipikus válasza...

2018. febr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

9-es, akkor én csatlakozom az előttem szólóhoz, a 2 diplomámmal.

Ugyanis igaza van. Most birkákat nevelnek, akikből jó szolgák lesznek, agy nélkül és színvonal nélkül.

2018. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!