Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minek tudható be a tanárom...

Minek tudható be a tanárom viselkedése?

Figyelt kérdés

Dolgozatot írtunk,de az egész osztály max. 20 perc alatt végzett,ezért beadtuk a papírokat,és utána szabad foglalkozás volt. Én a padtársammal beszélgettem,majd egyszer csak odajött hozzám,a padomra ült,és úgy szólított meg,hogy "Szervusz drága Flórám!" megkérdezte,hogy hogy vagyok,hogy hány óránk lesz még ma,hogy melyik iskolából jöttem (9.-esek vagyunk),hogy van-e testvérem,hogy hol lakom,hogy mit mondtak rólam a szülőin,mert nemrég volt nálunk szülői,mondtam,hogy engem külön nem emeltek ki,mondta,hogy pedig ő megdicsért volna engem,kérdezte,hogy szoktam-e tornázni,sportolni,és még egyéb ilyen iskolai dolgokat kérdezgetett. A padtársamra szó szerint sz @rt,hozzá sem szólt,és nem hagyta,hogy ő hozzám szóljon. Még úgy kb. öt perc volt hátra az órából,mondta,hogy "Jól van kincsem,most már kiengedlek titeket" (az óráról) Az ajtónál engem maga elé engedett,a többi lány előtt meg kitörtetett.


Ui. Év eleje óta kedves,elnéző volt velem,de ennyire sosem volt még,hogy kereste volna a társaságom.


2018. febr. 22. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Talán azért mert szimpatikus vagy neki

Nem kell többet beleképzelni

2018. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 KimiKomi válasza:
52%

Nekem ugyanez van a rajz tanárommal (férfi). Bár annak, hogy csak velem viselkedik így, van egy oka is.


Egyszer engem szólított fel, hogy olvassak a könyvből, de semmi kedvem nem volt hozzá (rajzról van szó, senki se figyelt a tanárra, ment az evés, beszélgetés, hangos zenehallgatás), így hát azt mondtam 'Tanár úr! Sajnálom, de én nem tudok olvasni, sajnos olyan általánosba jártam, ahol az alapdolgokat nem igazán tanították meg a diákoknak'. (Tudni illik, Magyarországom születtem, de fekete vagyok, így természetesen a tanárom a sztereotípiák miatt azt hitte, hogy gettóban, rossz környezetben nőttem fel.) Na, szóval ezek után a tanár elnézést kért tőlem, hogy megalázó helyzetbe hozott. Még azóta is űgy hiszi, nem tudok olvasni és minden órán odajön hozzám babisgatni és mindig simogatja a fejem. A folyosón is csak nekem köszön és olyan ötöseim vannak amikről nem is tudok. ;D

2018. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KimiKomi válasza:
0%
Előző kommentemben vannak helyesírási hibáim. Elnézést, nyomorék ujjaim vannak és nem olvasom vissza, mit írok.
2018. febr. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet lát benned tehetséget, tudást, értelmet.
2018. febr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!