Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nálatok voltak egyes tanárokna...

Nálatok voltak egyes tanároknak vicces gúnyneveik, amiket az egész osztály, vagy egész iskola ismert?

Figyelt kérdés

A mi giminkben egy tanárnő volt, aki minden nap minimum 2 liter parfümöt magára döntött, de mindig másmilyent. Húzta maga után a kondenzcsíkot, nem lehetett mellette megmaradni a pusztítóan erős parfümszagtól.

Generációk óta mindenki Pacsulitának hívja őt a háta mögött, de még más tanárok is tudják, hogy a Pacsulita név hallatán kiről van szó :D


Nálatok voltak ilyenek? Amiket nem csak pár ember ismer, hanem tényleg sokan.



2018. febr. 23. 19:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Volt egy tanárnő akinek logó tokája volt, megjegyzem nem volt kövér. mindenki pulykának nevezte és a jellegzetes hangot adtuk ki mellette, a tanárok jót mosolyogtak és a következő osztályok is átvették :)
2018. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%

A mi sulinkban is van egy kövér tanárnő, ami ugyan még nem adott volna okot a gúnynévre, de eszméletlenül lekezelő és rosszindulatú. Őt emiatt minden osztály (és minden új osztály is átveszi ezt) Tokahontasz-nak hívja.


Húgom sulijában az informatikatanár elég igénytelen, és sokszor még a póló alól is kilátszik az irdatlan nagy hónalj kutyája. Neki Pamacs a gúnyneve, de mg egyes tanárok is így szólítják az osztályban, amikor nincs a közelben.

2018. febr. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk az 50 éves fizikatanárt hívta szó szerint mindenki (még a szülők is így ismerték, mert régen, évtizedekkel ezelőtt is ez volt a neve) koszmalacnak. De komolyan. Több fizikatanár van, és van, aki csak úgy ismeri őt, hogy koszmalac (igénytelen, büdös, retkes körmök, hatalmas izzadtságtócsa az ingén, stb.).

Hogy a tanárok tudják-e, nem tudom.

Mindenesetre vicces, amikor a szülők vagy akárki aki a gimibe járt beszélgetnek, hogy "ja igen őt X tanította fizikából a másik osztályt meg a koszmalac" meg "ja tudom az én gyerekemet a koszmalac tanította" :D

2018. febr. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%

Hevt őrmester: a hegesztést "havtülésnek" nevezte:);

Hászás: volt egy arabos kinézetű tanárunk:)

2018. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
95%

A mi giminkben volt egy oroszt és latint tanító, elég idős tanár, aki állandóan kamillateát ivott, még az órákra is behozta, és minden betegség ellen ezt ajánlotta.

Őt Kamillnak hívta az egész iskola.

A kínos csak az volt, hogy amikor édesanyám bement hozzá, mert oroszból elég gyengén álltam, a tanáriba bekopogva éppen tőle kérdezte meg, hogy beszélhetne-e Kamill tanár úrral.

Nem mondom, égtem.

2018. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Vérző ostya. Az új vallás tanárnőnket neveztük el így, mert az első órán ilyen "csodákat" mesélt. Hát nagyon elhittük. :D
2018. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Pepének neveztük el a célnyelvi civilizációs tanárunkat, mert úgy néz ki, mint Pepe béka. ( [link] Egyébként van egy másik gúnyneve is, amit én találtam ki, és ez is a békákkal kapcsolatos. :D De ezt nem írom le, mert ebből egyből ki lehetne következtetni a teljes nevét.

A volt kémiatanárunk a Sprotni nevet kapta meg, mivel a vezetékneve egy halétel nevére hasonlít, és egy osztálytársunk valamiért a sprotnira asszociált mikor először meghallotta.

A munkaszervezés tanárunknak pedig az egyik: lecsúszott Heisenberg, mivel úgy néz ki, mint a Breaking Badből Walter White. A másik: Tranzisztor, mivel három lába van. :D (bottal jár)

Ezeket javarészt mi találtuk ki (kivéve a Tranzisztort) és rengeteg osztály átvette őket.

2018. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Clay Morrow ***** válasza:
55%

Kémia tanárnőt mindenki úgy ismerte, hogy Kotló, az egész iskola, minden régi és új diák, még sok tanár is így ismeri.


A volt magyar irodalomtanárnőt én Penészfejnek neveztem el, eléggé hasonlított a frizura egy penészre, majdnem bajsza volt és szemöldöke is nőtt össze. Matek-informatika tanárunkat nevezték fiú osztálytársaim Főnöknek, amit átvett más diák is.

2018. febr. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
78%
Nállunk az egyik tanárra 5. óta ráragadt a TK név, mert a vezeték és keresztnevének ezek a kezdőbetűi. De ha valaki meghallja, tudja kiről van szó.
2018. febr. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk birka volt.
2018. febr. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!