Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mennyire gondoljátok csúnya...

Mennyire gondoljátok csúnya dolognak, ha valaki néhány hetente hiányzik egy-egy napot az iskolából (érettségi utáni szakképzésről)?

Figyelt kérdés

Érettségi utáni szakképzés, ami egy középiskolában van, 13. és 14. évfolyam, ugyanúgy tartják számon a hiányzásokat mint a többi évfolyamnak.

Ez túl sok hiányzás?


2018. febr. 25. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is szakmát tanulok most és nálunk meg van adva, hogy a gyakorlati óráknak csak bizonyos százalékáról lehet hiányozni. Nem tudom, pontosan mennyi, de múltkor az osztályfőnök szólt nekem, hogy amúgy pár óra és kitelik a gyakorlati hiányzásom, pedig nem is vagyok lógós, kb másfél hetet hiányoztam eddig egész évben, akkor is beteg voltam...És ha túllépi a gyakorlati órákról való hiányzásunk azt a %-ot, nemes egyszerűséggel nem mehetünk vizsgázni és b4szhatjuk..

Mondjuk ha nem gyakorlatról hiányzol, akkor talán nem gáz.

2018. febr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!