Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha az osztálytársa...

Mit tegyek, ha az osztálytársaim mindent kérnek tőlem, de ha én kérek tőlük valamit nem adnak meg semmit?

Figyelt kérdés
Szerintem ez kiközösítés alapja, mivel, van mikor levegőnek néznek. Mit tegyek?

#gonoszság #kiközösítés #kegyetlenség #osztályon belüli barátság
2018. febr. 25. 19:23
 1/10 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Kihasználnak, ne adj nekik semmit, majd ha rájönnek, hogy nekik is adni kéne valamit, akkor te is adj.
2018. febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kihasználnak. Holnaptól senkinek semmit!

Jól megleszel nélkülük is.

2018. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat, nem a legjobb tanulót fogják kihasználni!
2018. febr. 25. 19:33
 4/10 A kérdező kommentje:
Meg este 10-kor ne írogassanak rám! 13/F
2018. febr. 25. 19:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad kihasználni, tanulj meg nemet mondani!
2018. febr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is pont ez a bajom :/

Hagyd a őket, csak kihasználnak...

Tudom... könnyebb mondani mint megtenni. XD

2018. febr. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Atya isten.Vegre egy ilyen kerdest talaltam mert velem ugyanez van hogy zaklatnak az en sajat magam altal kidolgozott anyag miatt hogy irjam meg nekik,ha nem irom masnap vegig basztatnak...Mikor en pl beteg vagyok es segitseget kerek,ugy leszarnak hogy csak na /kituno vagyok/ 13/L
2018. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ó, de ismerős a régmúltból!

Általános iskolás koromban ugyanezt éltem át.

Akkor még nem tudtam nemet mondani nekik. Volt, hogy pl. szorgalmit csináltam másoknak ötösért (magamnak is megcsináltam, de én úgyis ötösre álltam, csak engem tényleg érdekelt). Ma már tudnék nemet mondani, és ugyanerre biztatlak téged is.

Arra számíts, hogy ellenségesek lesznek veled, meg nagyképűnek tartanak, meg nem leszel közösségi ember a szemükben (nálunk, az úttörőmozgalom idején ez elég negatív jelző volt). De ha mindezt kibírod, akkor szerintem lecsitulnak a kedélyek. Ma individuálisabbak az emberek, nyugodtan mondhatod, hogy neked nem biznisz segíteni őket.

2018. febr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írjál csúnyán!!! Akkor nem fogják elkérni és leakadnak! Tapasztalat! ^^
2018. febr. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szokd meg, hogy az emberek valójában ilyen ótvar, g**i szarok, az udvariasság, társadalmi szolidaritás, stb. valójában csak hamis cukormáz. Ösztönfarkasok vagyunk, bizonyos megengedő körülmények hatására kb. úgy viselkednénk, mint az oroszok Afganisztánban. Szard le a többi embert, csak magaddal törődj. ;)
2018. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!