Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek melyikünknek volt...

Szerintetek melyikünknek volt igaza? /hosszú sztori/

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam, akivel a legtöbb órán padtársak voltunk. Viszont nagyon zavart, hogy míg én minden órán jegyzeteltem, ő mellettem csak ott rajzolgatott meg telefonozott (az én mobilnetemmel) meg ilyenek, de egy szót nem írt a füzetébe. Aztán mikor dogát írtunk, elkezdett sírni nekem, hogy hadd fotózza már le a füzetem, hogy ki tudja puskázni, mert semmit se tud, mivel nem jegyzetelt. Eddig odaadtam neki a jegyzeteimet, de már egyre jobban kezdett idegesíteni és úgy terveztem, a szerdai nap lesz az utolsó alkalom, hogy bármit is odaadok neki, ha legközelebb elkéri valamelyik jegyzetemet, megmondom neki, hogy nem a csicskája vagyok és ha nekem se törik le a kezem attól, hogy leírom, amit diktál a tanár, neki se fog.

Szóval szerdán írtunk egy tantárgyból, 2 tételből, viszont én úgy emlékeztem, csak az egyiket kérdezi a tanár és reggel mondták az osztálytársaim, hogy a legutóbbi meg az azelőtti tételt kéri számon. Az előző meg a régi füzetemben volt, ugyanis nemrég telt be ebből a tárgyból a füzetem és újat kellett kezdenem...De úgy voltam vele, hogy sebaj, legalább ezt az egy tételt, ami megvan, átnézem (egész előző este azt tanultam mellesleg) és legalább az ezzel kapcsolatos kérdésekre fogok tudni válaszolni, szóval legalább 1-es nem lesz.

A padtársam szokás szerint jött sírni óra előtt, hogy hadd fotózza már le a füzetem, odaadtam neki, aztán kiosztja a tanár a dogákat és látom, hogy A-B csoport volt, az A az egyik tétel, a B a másik. És nem is én lennék, ha nem azt kaptam volna, amit nem tanultam meg és kérdeztem a padtársam, nem cserélünk-e csoportot, erre ilyet szól, hogy nem akar 1-est kapni :D És az ÉN KIB4SZOTT FÜZETEMBŐL kipuskázta az egészet, én meg semmit nem tudtam írni és így ő kap 5-öst, én meg 1-est....

És ezután mondtam, hogy így fogok neki bármit odaadni ezentúl :D Erre még ilyen hót flegmán elkezdi: Pff felőlem.

Amúgy a legjobban azért vagyok kiakadva, mert (bár az eddigi hisztim miatt gondolom senki nem gondolta, de) szakképzésen vagyunk és a szóban forgó gyerek ugye semmiből nem jegyzetel, minden tantárgyból úgy rúgdosták át félévkor is 2-esekkel és van egy szakmai tantárgy, amiből nagyon rosszul áll és kedden írtunk belőle egy dolgozatot és a doga után is elkezdett nekem hisztizni, hogy ha ez a dogája is 1-es lesz, akkor kiiratkozik...És először azt hittem, csak hirtelen felindulásból mondja ezt, de utána közölte, már hetek óta gondolkozik ezen és tényleg így döntött :D Szóval ha amúgy is kiiratkozik, nem lett volna qrva mindegy neki, hogy azon a szerdai dogán kap-e egyest vagy sem? Csak szerintem egy f4sszopó az ilyen?


2018. febr. 25. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:

Egyébként bocsi a trágár szavakért, csak annyira felidegesít, hogy ekkora kis r*hadék valami és ennek segítettem eddig :D Csak nekem köszönheti, hogy félévkor se bukott meg...

Meg amúgy is egy bunkó nem tudom micsoda, olyanokat szólt be néha, hogy csak néztem...Pl. volt, hogy az előttünk ülő osztálytársunk elkezdett énekelgetni, a padtársam meg mondta neki, hogy "Fogd már be, ne énekelgess már", én meg csak viccből idegesíteni akartam és elkezdtem mellette énekelgetni a Jégvarázs zenéjét németül, erre ilyen tök komolyan azt mondta, hogy "Eddig a húgom volt az egyetlen csaj, akit valaha megütöttem, de ha nem kussolsz el, ez változni fog"..

Meg még voltak ilyen bunkó beszólásai, de már megint felidegesítettem magam, úgyhogy inkább próbálok másra gondolni :D

2018. febr. 25. 20:17
 2/6 anonim válasza:
Az én padtársam ugyanilyen szemét, ennek ellenére talán mondhatom, hogy egész jó barátok vagyunk, viszont néha szívesen megfojtanám egy kanál vízben. 😂
2018. febr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez az a tipikus bunkó, akit igyekezni kell elkerülni. Nem kell vele foglalkozni.

Egyértelműen neked volt igazad. De így, hogy elment, nem kell magadat ezen idegesíteni.

Vegyél egy mély levegőt és felejtsd el😃

2018. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ment még el sajnos :( De remélem, a közeljövőben kiiratkozik innen, mert ha év végén sikerül is átmennie, a vizsgákon úgy is megbukik, addig meg fölöslegesen rontja itt a levegőt -.-

Köszi a válaszokat :)

2018. febr. 25. 22:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Phuu, ne haragudj, de ez az én agyamat is felcseszte... pedig nincs is közöm hozzá😂😂
2018. febr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem csak szerintem pofátlan :D Meg amúgy még ő van megsértődve rám, beszarás...Pl. eddig reggelente mindig mi jöttünk leghamarabb az osztályból, viszont péntek óta direkt késik és ilyen 2 perccel becsengő előtt toppan be, hogy nehogy véletlenül beszédbe elegyedjünk :D Mondjuk ha hozzám szólna, úgy küldeném el az anyjába most már...

Meg hétfőnként van egy óránk egy olyan teremben, ami nem az iskola épületében van, hanem egy külön épületben és itt elég hideg szokott lenni, mert folyton nyitogatják az ajtót, mikor ki-be járkálnak itt az emberek. És pár hete mondtam, hogy üljünk már át a radiátor melletti padsorba, ott kevésbé van legalább hideg, erre ott nyávogott nekem, hogy ő hogy utál ott ülni, mert neki melege van a radiátor mellett. (gondolom azért ült mellém mégis, hogy tudjon kiről puskázni a dogáknál...). Erre ma elmentem mosdóba óra előtt, bemegyek a terembe és látom, hogy direkt elfoglalta a radiátor melletti padot, hogy nehogy oda tudjak ülni...

2018. febr. 26. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!