Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy ne piszkáljan...

Mit tegyek, hogy ne piszkáljanak engemet az emberek? Miért mindig a rossz emberek társaságába keveredem?!

Figyelt kérdés

Középiskolában járok. Az osztálytársaim legtöbbje rendes, de azokkal nincs témám. Nem tudok csak úgy oda menni valakihez barátkozni. Arról meg már le is késtem. Hülyének néznének, hogy az egyik "baráti" körből átmennék a másikba.


Világ életemben olyan emberek társaságát fogtam ki, akik lenéznek, piszkálnak, mindent tudni akarnak rólam, elárulnak, az arcomba hazudnak stb...


Azt hiszem ma megtettem az első legkisebb lépésem. (ezzel nem húznám az időtöket)

Van egy lány, aki annyira kiállhatatlan velem és egy másik lánnyal. Próbál belém kötni, megszégyeníteni. Mindig azt tanították nekem, hogy hagyjam rájuk, ne foglalkozzak a megjegyzésekkel. Elég nehéz. Kiskoromban is csak ilyen rosszindulatú barátnőim voltak.


Általában arról megy a nagy duma, hogy milyen sokat nevetek. Igen, könnyű engem megnevettetni. Nem is akarok sírni. Nem lehetek olyan idegesítő vagy igen?


Igazából erre vagyok kíváncsi:

Miért mindig a rossz emberek társaságába keveredem?!!



2018. márc. 1. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Általában velem is ez van... szerintem nincs erre "válasz"... :/
2018. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kitartást ehhez. Biztos, hogy van valami megoldás ^-^ Bízom benne.
2018. márc. 1. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!