Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az ofőm meglátta a vagdosás...

Ha az ofőm meglátta a vagdosásaimat kötelessége szólni anyának?

Figyelt kérdés

8.osztály 14/L

Eleg furánnèzett rám akkor

S azt mondta hogy tobb okbol kifolyólag szeretné ha anya ès èn megjelennénk a fogadóórán hétfőn..



2018. márc. 2. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Igen, de ha nem lenne kötelessége, akkor is megteszi egy jóérzésű ember.

Neked meg, ha problémád van, menj el pszichológushoz, és próbáld ember módjára kezelni

2018. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Tegnap énis megvágtam magam, kifli vajazása közben. Köszi jól vagyok..


Tudom ez a trendi, de már uncsi..

2018. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, kötelessége szólni. Ne csinálj olyat amiről nem szeretnéd hogy kiderüljön. A vagdalkozás veszélyes (elfertőződhet).
2018. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oh😐

Nem arra vigyázok ,hogy ne legyen túl mèly a vágás😊

2018. márc. 2. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
De elfertőződhet, tök mindegy milyen mély a seb. Vérmérgezést kaphatsz. Gondolom nem akarsz kórházban fetrengeni?
2018. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Haat...😅😂
2018. márc. 2. 22:25
 7/7 Mirk ***** válasza:
100%
Ciki lesz majd 15 év múlva magyarázkodni, hogy "nem, nem akartam öngyilkos lenni, csak hülye voltam kiskoromban".
2018. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!