Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem akar senki se...

Miért nem akar senki se barátkozni velem az iskolába?

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam hogy senki sincs az iskolában akivel lehetnék, beszélgethetnék. Hiába próbáltam már barátkozni, sose jött össze. Tegnap a másik osztályba jött egy új lány és amikor együtt volt óránk, kicsit beszélgettünk, ő ült le mellém. Aztán ma gondoltam hogy megpróbálok összebarátkozni vele. És odamentem köszöntem, igazából szinte nem is köszönt vissza, és erre elmegy, másokkal.. Ez elég sz*rul esett, nem értem mi rosszat tettem. És ilyen eset már 2-szer előfordult, fogalmam sincs hogy mit kéne csinálnom. A többi osztálytársaim nem foglalkoznak velem egyáltalán, náluk is próbálkoztam már de semmi. Annyira rosszul érzem magam egyedül, ráadásul én visszahúzódó és csendes vagyok, így meg nehéz barátkozni. Velem van a baj? Mit kéne csinálnom hogy sikerüljön? Légyszi segítsetek! És a bunkók meg inkább ne írjanak semmit.
2018. márc. 7. 14:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen átérzem a helyzeted, általános suliban végig így voltam. A gimiben megváltozott a helyzet, jobb a légkör, beszélgetek, nyitottabb lettem, de sajnos addig én sem voltam senkivel. De ne add fel, máshonnan is lehetnek barátaid. :) Hány éves vagy?
2018. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Át érzem amit érzel . Nekem az álltalános is meg most a középsuli is ilyen . Vannak barátaim , de egyiküs se a sulibol vagy a suli álltal .
2018. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Menj oda közös témával, pl ha órán vagy, mondjuk matekon, odamehetsz,hogy te se érted ezt a sz*rt? és elkezdtek beszélgetni, poénkodsz mert jó fej vagy, hátradőlsz és jól érzed magad, ne gondolkodj azon mit kéne mondanod mert le fogsz fagyni.


aztán óra végén ne lépj le "zárás" nélkül, ha bemutatkoztál neki, jelöld be facen, mikor vége az órának mond,hogy akkor holnap tali. :D

2018. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Én is ilyen vagyok sajnos, hány éves vagy? Ha gondolod írhatsz privátba, én is szeretnék barátkozni :-)
2018. máj. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%
4. Pedofil vagy vagy kislány?
2018. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szétládák.Ne húzódj vissza,úgy fogd fel az egészet,hogy a jövőd fontosabb és a tanulásra meg az otthoniaka koncentrálj,meg a tanárokkal rendesen beszélsz az a fő.

Őket meg a kutya se fogja így lesz...ni még 10év múlva se.

2018. aug. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!