Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lenne jobb megoldás? Bántanak.

Mi lenne jobb megoldás? Bántanak.

Figyelt kérdés

A suliban van pár kiállhatatlan lány, akik ok nélkül gonoszkodnak velem. Tényleg semmit sem tettem, nem bántottam őket.

Ők viszont engem folyamatosan. Próbáltam kiállni magamért, nem jött be.

Próbáltam figyelmen kívül hagyni, nem jott be.

Engem sosem bántottak máshol, mert jó természetem van, és amúgyis mindig "vezetőegyéniség" voltam. Aki mondenkinek segít, és mindenkit terelget. Sosem voltam nagyképű, bunkó... Ők mégis kinéztek maguknak. Mivel nem vagyok hozzászokva sokszor hányingerem lesz, elszédülök, megfájdul a fejem, kijön a kiütésem, mert annyira bánt. Nagyon érzékeny lelkű vagyok. Suliból is jötem már haza ez miatt.

Az osztályfőnöknek ha szólnék az nagyon gyenge húzás lenne. Mégjobban bántanának.

Mit tehetnék?



2018. márc. 8. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig szólni kell, az az első lépés. Utána az igazgatót is be lehet vonni, ha az osztályfőnök nem elég.
2018. márc. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár tipp:

[link]

2018. márc. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aki másokat bánt, az gyenge és primitív- gondolj erre
2018. márc. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és pontosan mit csinálnak? Összenevetnek a hátad mögött, beszólogatnak, vagy valami durvább? Tényleg jó tanács, hogy szólj az osztályfőnöknek, de ha nem akarod mindjárt ott kezdeni, először fordulj a barátnőidhez, esetleg közösen álljatok ezek elé a lányok elé és kérdezd meg, hogy mi bajuk veled, és hogy nem kell jóban lenni, de hagyjanak békén.
2018. márc. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

Ha szólnál valakinek az valóban szegyen lenne :/ sajnos ezt az idősebbek nem értik azért is tanácsolják ezt..


Mindenesetre az én tanácsom azt,hogy mikor legközelebb gonoszkodik veled akkor tord be az orrát az egyiknek .Elég csak az egyiknek és hidd el a többi se fog már kotekedni :)


Persze kaphatsz osztály főnököt meg ilyesmiket de megéri..

2018. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mond meg nekik,hogy az orrukból kilógó 6 kilós fikát piszkálják ne téged. :D
2018. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!