Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire normális, hogy középiskolában a fiúk-lányok együtt tesiznek?

Figyelt kérdés

38 az osztálylétszám,a talajtornát és egyéb ilyesmi feladatokat is együtt végeznek a fiúk lányok. A lányok számára sokszor megalázó,kellemetlen,hisz a fiúk bámulják őket.

Hab a tortán,hogy halkan megjegyzem,hogy ez egy katolikus iskola.

Szerintetek?


2018. márc. 8. 23:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Fuuuuu, de megalazo! Miota vilag avilag kibirtak a diakok az egyutt tesizest, nincs ezen semmi megalazo.
2018. márc. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

Nem normális, ilyen létszámnál főleg. Középiskolában teljesen máshogy zajlik egy tesióra fiúknál és lányoknál, és előnyös ha van férfi és női tanár. Mi fiúk rengeteget kosaraztunk, fociztunk, birkóztunk, súlyzóztunk és teremhokiztunk, lányoknál gondolom teljesen más ment.

Elhiszem hogy kellemetlen a koedukált talajtorna, mi ha benéztünk a lányok termébe azonnal ránkrivallt a tanárnőjük hogy ne bámuljunk és becsukta az ajtót.

A te esetedben ennek az iskola lustasága lehet az oka, biztos több szervezésbe kerül két külön tesitanár és két külön állandó tornaterem, számításba véve hogy a szertárt egyszerre csak egy csoport használhatja.

2018. márc. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
22%

Már anno a 2000-es évek közepén mi is együtt végeztünk mindent, utána 7. osztályban már két részre szedték a csoportot, és így mentek az izgalmasabb részek a terem két végében.


Azért egy minimális kontaktus kell hogy kialakuljon már ilyen fiatalon, mert pont az ilyen hozzáállás miatt vannak és lesznek is gátlásos tinik, akik ruhában nem mernek mutatkozni, mi lesz akkor amikor az első alkalomkor a bugyit le kell húzni.

Én elhiszem hogy tizenévesen ezt még szégyellni valónak tekintik, de jobb minél hamarabb kezelni és hozzászokni ezekhez.

Nem tudom hogy általános vagy középsuli? Mert előbbi még annyira nem nagy dolog, de felsőbb suliban már osztályonként biztos egy kezemen megtudnám számolni ki volt fiúval intim kapcsolatban, főleg ha laza vegyes suli.

25/F

2018. márc. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Én lányiskolába jártam, és kimondottan örültem, hogy a tesiórán nincsenek fiúk. Bár ezt igen nehéz lehet elhinni, de a szép lányok között is akad olyan, akinek nem az a fő életcélja, hogy pattanásos, zsíros hajú tinisrácok masztizzanak rájuk.
2018. márc. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%
Az én sulimban ötödiktől van külön a tesi. Én a 80-as, 90-es években jártam, azóta is így van.
2018. márc. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Micsoda problémák. :D

Az utcán nem kéne bevezetni mint az arab országokban a burkát?

2018. márc. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy fiú bámul, vagy képtelen civilizáltan viselkedni, akkor nem az a megoldás, hogy átterelik a lányokat valahova máshova, és a végén össze sem engedik őket, mondván, hogy "jaj a fiúk már csak ilyenek"... Ilyenkor az a megoldás, hogy a tanár megfigyeli, hogy ki hozza kellemetlen helyzetbe a lányokat, és rászól. Megneveli. Ha kell, kiküldi óráról, vagy beírást ad. Ha csak felületesen foglalkoznak a problémákkal, akkor azok elburjánznak.
2018. márc. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az a katasztrofa, es nagyon ciki, hogy 38-an vannak egy osztalyban. Az iskolat (le)minositi az en szememben, hogy nem kepesek felvenni meg tiz gyereket ugyanabba az evfolyamba es inditani ket osztalyt inkabb 24 fos letszammal. Jellemzo penzehseg...
2018. márc. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
A mi osztályunkban 36-an voltunk és mi is együtt tesiztünk. Ha közöltük volna, hogy zavar, ahogy a fiúk bámulnak minket, ki is röhögtek volna a tanárok...már csak azért is, mert hely se volt arra, hogy a fiúkat meg a lányokat elkülönítsék, még egy osztálynyit sem, pedig nálunk mindig legalább 2, de inkább 3 osztály tesizett együtt.
2018. márc. 9. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk 2 párhuzamos osztálynak volt együtt tesije, így voltak a fiúk-lányok külön csoportban.

Együtt sem lett volna tragédia.

A fiúk viselkedését ez esetben a tanárnak kellene helyre tenni

2018. márc. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!