Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan lehet kezelni vagy...

Hogyan lehet kezelni vagy inkább kizárni azt, ha egy lány osztálytársam - akihez korábban volt közöm - szándékosan bosszant engem azzal, hogy együtt lóg egy olyan sráccal, akivel korábban csak elvétve beszélt?

Figyelt kérdés

Már kiábrándultam a lányból, meg azt hiszem, hogy ő is belőlem, és már tényleg nem érzek iránta semmit a dühön kívül.

Egy kis antiszoc csaj, korábban senki nem beszélgetett vele, csak én. Felpumpáltam az önbizalmát, és most, hogy megszerezte a barátságát ennek a bizonyos srácnak, engem ellökött maga mellől. És ez, hogy így megváltozott, nagyon idegesít engem.


2018. márc. 9. 20:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit tudok javasolni, hogy próbálj meg ne törődni vele. Idővel úgyis elmúlik ez az érzés. Találsz egy másik lányt és a maradék feszültséged is a múlt homályába vész
2018. márc. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!