Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársaim szekálnak....

Az osztálytársaim szekálnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Átjöttem ebbe az iskolába, ahol most vagyok, és a jelenlegi osztálytársaim szekálnak.A szemembe adják a szépet, hogy mennyire szeretnek stb stb...A hátam mögött pedig kinevetnek, kicikiznek és mindenkinek elmondanak mindent rólam.

Órákon mikor engem szólítanak fel egy feladat megoldásához, akkor összesúgnak, kuncognak és néhányszor hangosan is felnevetnek.Biztosra tudom, hogy én vagyok a jókedv tárgya, mert csak akkor súgnak össze és nevetnek, mikor én beszélek az órán.

Persze mikor beszélek velük akkor kedvesek, aranyosak, de amikor már én elmegyek, kibeszélnek.

És az a vicces, hogy a saját baráti körükben is kibeszélik egymást.

Mégis, lehet azt mondani, hogy ne figyeljek rájuk, de egyszerűen muszáj, mert nem tudom elengedni a fülem mellett.Mégis ez a kis dolog is nagyon rosszul esik.

Mit tegyek?Már nagyon irritálnak...:/


2018. márc. 9. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:

"a saját baráti körükben is kibeszélik egymást"

Ennyi, ha egymással is ezt csinálják, akkor miért érzed szekáltnak magad? Ott úgy tűnik ez a norma, a szekálás meg nem itt kezdődik.

2018. márc. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele. Tudd, hol a helyük valójában, ennyi.
2018. márc. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!