Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha minősíthetet...

Mit csináljak, ha minősíthetetlenül bunkó velem a (z etika) tanár érettségi előtt és egyszerűen nem tudom mit kell csinálni?

Figyelt kérdés

Etikából érettségizek és kell 3 konzultáció egy tanárral. Estire járok és a nappali tanárral kell beszélnem. Háromszor. Amikor mondtam neki, hogy etikából érettségizem. Erre ő hisztérikus csapkodásba kezdett, az estis tanáraimat szidta, hogy hogy merik ők ezt megcsinálni vele. Mindenesetre elémb4szta ezt: [link]

Mondta, hogy fotózzam le. Szerdán találkozom vele és az oké, hogy - elvileg - egyenlőre az a feladatom, hogy eltervezzem, hogy mit akarok csinálni (munkanapló első része (tervezés, megvalósítás, reflektálás). De most a két vázlatpont közül most mindkettőt kell vagy az egyiket? Ha mindekettő akkor az mitől egy darab projekt, ha csak az egyiket milyen legyen a formátum? Egy idegbeteg állattal kell beszélnem erről szerdán és nem tudom mit csináljak.



2018. márc. 10. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Csináld meg mindkettőt, és vidd is el. Először az egyiket add oda, ha üvölti, h hol a másik add oda, ha nem kéri, akkor tartsd meg magadnak. Legalább gyakoroltál. :)
2018. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel a legjobb esetet, lehet csak ideges volt, mert semmi pluszt nem kap érte, hogy téged felkészít, nem számított rá, még az is lehet, hogy a te tanáraid kibújtak a munka alól és rá nyomták át. Ha számít az is, hogy mit mond a felkészítés végén, vagy hogy mit tanít alatta, akkor vigyél neki csokit/bort vagy valamit és köszönd meg neki, hogy segít flelkészíteni.
2018. márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is ebből érettségizek, csak egyet kell választani. Ugye vagy esszét írsz (12-15 oldal) vagy más projektmunkát kell megcsinálni.
2018. márc. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3, Köszönöm a válaszod. Nagyon sokat segítettél
2018. márc. 11. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!