Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ha nem hívtak meg...

Mit tegyek ha nem hívtak meg osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Nem rossz az osztálytársaimmal a kapcsolatom sőt 7.-8. végére teljesen jó lett. Imádtam iskolába járni miattuk. Mai nap találkoztam az iskolámban pár régi 5-8-as osztálytársammal és hallottam ahogy egy pénteki találkozót beszélnek. Nem tudtam mi az ám egy pillanatban mikor megkérdeztem mikor csinálunk osztálytalálkozót? Ők összenéztek majd nem szóltak... szerencsére becsengettek és mindenkinek véget ért a szörnyű pillanat. Később megtudtam, hogy a “ nálam nem annyira jobban bírt” embereket is meghívták. Miért nem hívtak vajon meg?:( tényleg nagyon jóba voltam/vagyok velük de mégse hívtak meg és ez nekem nagyon rosszul esett...

15/L


2018. márc. 13. 18:13
 1/1 anonim ***** válasza:
85%

Fontosak voltak a számodra? Ha nem annyira, akkor ne foglalkozz a dologgal.


És ne csapd be magad: az, hogy rosszul esett, még nem jelenti azt, hogy azért, mert fontosak voltak a számodra ;-)


Szerintem örülj neki. engem meghívtak az eddigi összesre, bár nem tették volna. Szerintem minden egyes osztálytalálkozó időpazarlás - vagy csontvázak keresgélése a szekrényben, vagy "ki lett a legmenőbb fej x év alatt"-összehasonlítgatás.Egyik sem ízletes verzió...

2018. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!