Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti tanoran kivul tudtok...

Ti tanoran kivul tudtok beszelni a tanaraitokkal a maganeletetekrol?

Figyelt kérdés
Van egy osztalytarsam, valoszinuleg depresszios(vagy csak figyelemre vagyik, nem tudom) es sok tanar segit neki, beszelget vele es tanacsokat ad neki. Nemreg kiderult, h mostansbsn nem minden oke a maganeletemben, es az osztalyfonokom is, meg tobb tanarom is mondta h mondjam el mi a baj, hstha tudnak nekem segiteni. Csak engem annyira feszelyez ez a helyzet, h a maganeletemrol beszeljek egy tanarommal. H tudnam ezt lekuzdeni, mert tenyleg jo lenne ha tudnek veluk errol beszelni, es segitenenek. Ti ezzel h vagytok? Csak nekem ilyen nehez? 16/l

2018. márc. 15. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, a tanárt is kötelezi a titoktartás, (kivéve, ha veszélyben vagy), tehát bizalommal bármit elmondhatsz egy tanárnak, akiben megbízol. Valószínűleg segíteni is tudnak, és ha igazi pedagógusok, segítenek is.
2018. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom... lehet, hogy tudna segíteni, bár én ezzel soha nem élek... elég volt, h annó a régi ofőm kibeszélt a volt osztályommal, hogy nekem milyen (nem létező) "családi" problémáim vannak...

De remélhetőleg a te tanárod normális! :)

2018. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszitokat.

Igen, nagyon kedves a tanarom, is biztos segitene ha tudna. Nem is attol 'felek' h elmondani masoknak, mert tudom h nem, csak nekem rz akkor is annyira furcsa es nehez h most en errol beszeljek egy tanarommal... De akkor lehet h hetfon megprobalom.

2018. márc. 16. 10:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te ismered az illető tanárt. Ha megbízol benne, akkor valószínűleg érdemes neki elmondani a gondodat, hiszen tényleg elképzelhető, hogy tudnak segíteni. (Elvileg értenek hozzá.)

Vagy ha nem, akkor legalább kibeszélhetted a problémádat (néha már az is hatalmas előrelépés).

2018. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Szia!💝

Nem félj elmondani..

Elmesélem neked a saját kis "történetem"

Èn a némettanárommal jóba vagyok..

Mindig észre veszi ha valami baj van s kérdezi mi a baj..

A vagdosásaimat is már nem egyszer vette észre:D de szerencsére nem mindet

Nagyon aranyosan s pozitívan áll hozzám s nagyon szomorú leszek ha el kell ballagnom (most vagyok8.-os)

Azt amúgy tudni kell rólam h nincsenek nagyon barátaim s a családi viszonyok sem a legjobbak idehaza:((

Szóvalj hidd el hanem is tud segíteni a puszta tudat,hogy kibeszélted magad valakinek már is jobb kedvre derít+tapasztalatból mondom)

S hidd el gyönyörű s okos lány vagy !!💝

14\L

2018. márc. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!