Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Láttam a fizika tanárom...

Láttam a fizika tanárom melltartóját mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagy fekete volt csipkés és ahhh undorító. Meg még régebben láttam a férjével a teszkóban ahogy wc papírt vettek és olyan kellemetlenül éreztem magam.

Ez tuti nem a véletlen műve hogy ennyiszer kerülök vele ilyen kapcsolatba...


2018. márc. 17. 18:19
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, wc papírt vettek a Tescoban? Naneee. Ilyen durva a sztori? Most komolyan nincs jobbb dolgot mint ezen filózni!? Lépj túl ezeken a dolgokon és megy tovább az élet.
2018. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Te jó isten, wc papírt vettek, ráadásul egy boltban??? Én azt hittem, a tanárok igazából robotok, akik az iskolában laknak és amikor véget ér a tanítás, kikapcsolnak és ott állnak a terem közepén reggelig :O
2018. márc. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Miért, bejön a tanárod? XD
2018. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Bolond vagy, ne csinálj semmit, mindenkinek jobb lesz.
2018. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Jobb lenne ha melltartó nélkül menne suliba? Vagy kakis pitsával? Nem? Akkor mi a probléma?
2018. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%
A fizikatanárod meleg,és ez okozott benned törést? Csinálni, hát, mit csináljál; mondjuk szilvásbuktát, mert azt szeretem. Ozt kész!:) Most komolyan, erre őrlöd fel az energiáidat?:D
2018. márc. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
31%
Csapd ki bástya, közben gondolj arra hogy ennél már csak jobb lesz.
2018. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Szegény tanárnő, sajnálom hogy ilyen diákja van. :D
2018. márc. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%

En is láttam a tanárom melltartóját/mellét, bár ő elég jól néz ki, szóval nem gond :P

Egyébként a kérdés komolyan elég hülye, főleg az hogy láttad WC papírt venni.. Hát kit érdekel, úgy mondod mintha ez valami kínos gáz dolog lenne

2018. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!