Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek ilyenkor?

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Kilencedikes vagyok,és folyamatosan bántalmaznak. 6-An jönnek rám mindig reggelente,ha valaki meg akar védeni olyankor ő rá is rávetemednek,legalábbis befenyítik,hogy ne tegye mert akkor ő is kapni fog. Igaz nem olyan erősek,de ha csoportban vannak akkor semmit nem tudok tenni ellenük,de ha magukban van valamelyik akkor meg jópofizik. Gyúrok,boxra is járok de ez egy kicsit kezd nekem sok lenni és már úgy vagyok vele,hogy nincs értelme vissza ütnöm mert akkor én járok szarabbul. Emiatt depis is vagyok olyan szinten,hogy már azon is ját a fejem,hogy beviszek egy 14 centis bicskát és le szúrom őket,de nem akarok ilyet tenni. Már év elején gondok voltak,mert az a 6 srác egy sulibol jött és az előtt is ugyan ezt csinálták elvileg. Nem vagyok kiközösítve,csak ők csesztetnek folyamatosan amit már nem bírok. Mit tegyek? (Tanárok nem csinálnak semmi) 15/f
2018. márc. 17. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek, vagy beszélj az igazgatóval. Ha más nem megy, kérd meg a szüleid hogy váltsatok iskolát.
2018. márc. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azért is, minden kiba*zott napon, vágj pofán egyet, és majd elfogynak.
2018. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a probléma,hogy ha a szüleimnek meg szólok akkor meg az a ciki,és még szarabb lesz a helyzetem már csak így meglátásból is.
2018. márc. 17. 22:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Szolj anyádnak, vagy merj ütni. Ez a kettő játszik, a kés, és más fegyverek nem.
2018. márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok,legalábbis magamban ezt az egészet át kell,hogy vigyem,hogy megüssem őket. Köszönöm szépen a válaszokat az eddigiekben is!
2018. márc. 17. 22:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ciki, ha nem, te ezt nem tudod egyedül elintézni. Nem fognak rólad egyik napról a másikra leszállni azok a srácok. Én írtam az első választ. Az igazgató nem opció, ha elpanaszolod neki, hogy bántanak? Ettől még nem leszel spicli. Akár menjetek be közösen több osztálytárdaddal is, és mondjàtok el, hogy hogy viselkednek.
2018. márc. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor mennek haza vagy mennek suliba, és egyedül vannak, jól verd össze őket egyenként, de tényleg jó alaposan, azért úgy hogy eltudjon menni, de ne legyen jó kedve egy hónapig utána. Jól elkened őket, és megfenyíted mindet hogyha folytatják a szekálást akkor mégjobban összevered őket. A páwagyereknek kell 2 istenes pofon, aztán ottmarad. Az a lényeg ne a suliban, mert akkor nem tudnak onnan kirakni, a tanároknak semmi közük nem lesz hozzá, mert nem a suliban történt. Az állat is ért a verésből, ha ők nem akkor legalább tudod hogy annál is primitívebbek😎.
2018. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az igazgató végülis kezelésbe veheti őket,ez is egy jó megoldás. Ismét köszönöm! :)
2018. márc. 17. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!