Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Valaki tud...

Mit csináljak? Valaki tud motivációt adni?

Figyelt kérdés

Nagyon megfáztam, ha egyet tüsszentek, akkor a könnyem, taknyom, nyálam egybefolyik (elnézést a gyomorforgató részletért), és a fejem is fáj.

Nem is lenne ezzel semmi gond, de az osztályomban sem érzem jól magam, és úgy érzem, hogy holnap, ha ilyen rosszul vagyok és még az osztályban is ott kell lennem, azt nem bírnám ki. Viszont már így is sokat hiányoztam (az immunrendszerem nem a legjobb, hiába szedek vitamint), plusz most fontos anyagot veszünk.

Valaki tudna valami jó motiváló mondatot, vagy valami zenét javasolni, hogy rávegyem magam és kibírjam?



2018. márc. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban ilyen rosszul vagy,semmiképp se menj be! Pár napot még otthon maradsz,az nem a világ vége,de már csak amiatt se menj be,mert mindenki mást is össze-vissza fertőzhetsz,és akár a te állapot is súlyosbodhat.

Mindenesetre,jobbulást és gyógyulj gyorsan!:)

2018. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek: Eszedbe ne jusson! + Gondolkozz már kicsit felelősségteljesen.
2018. márc. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm!

Tudom, hogy nem a legjobb ötlet iskolába menni ilyenkor, de sajnos nem vagyok már messze a 250 órától, úgyhogy hacsak nem leprás vagyok, akkor mennem kell.

És mivel nem érzem jól magam az osztályban, szüleim úgy gondolják, hogy ez csak egy sima megfázás, amibe "belelovaltam" magam, és azért ilyen rossz, mert nem akarok menni, ezért "megbetegedtem"...

Nem tudom... lehet, hogy így van, lehet, hogy nem...

Viszont ha iszok egy gyógyteát és rendesen kifújom az orrom, plusz veszek be Advilt, akkor egy félóráig egész jól vagyok...

2018. márc. 18. 18:20
 4/5 anonim ***** válasza:

A szüleiddel beszéld meg, hogy váltsatok iskolát, szerintem azért hiányzol ilyen sokat, mert nem szeretsz ebbe az osztályba járni. A tudat, hogy be kell menned, megbetegít.

Az immunrendszered erősíthetnéd lizinnel, és jó lenne, ha sportolnál,.

2018. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp menned kell, vegyél ilyen szájmaszkot a gyógyszertárban, hogy ne fertőzz meg másokat.
2018. márc. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!