Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek a tanárok a...

Miért ilyenek a tanárok a sulimba?

Figyelt kérdés
Mesélte ( volt) osztálytársam, hogy amikor leakart számolni, a tanárunk nagyon bunkó volt vele, flegmázott, meg kiakadt hogy miaz hogy elmegy stb... Előtte pedig kedves volt vele. Meg volt évfolyamtársam is mesélte hogy az ő osztályfőnöke is ugyanezt csinálta vele. Mi bajuk a tanároknak azzal, ha egy diák leszámol? 17/L
2018. márc. 18. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leszámol? Mármint lelövöldözi a tanári kart? Vagy ezt hogy kell elképzelni?
2018. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmegy a diak az iskolabol
2018. márc. 18. 21:43
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaj.. csak viccelnek te kis butuska..
2018. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nahát! És még magyarul sem tanított meg…
2018. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Leszámol = legyőz, megöl, párbajba száll valaki, valami ellen, végez valakivel, valamivel.


Biztos ezt a szót kerested?


Szóval simán csak ott akarta hagyni a sulit.


Az a baj hogy annyira kiszínezve adjátok egymásnak a történeteket (most kollektíven a tini lányokra gondolok), hogy nem tudom mit jelent itt az hogy "flegmázott".


Plusz ha a flegmázás szóval is olyan jól bánsz, mint a leszámollal, akkor pláne nem tudom hogy érted.


Egyébként a flegmázás kizárja a kiakadást. Aki flegmázik az leszarja hogy mi van a másikkal. Ha én azt mondom egy tanárnak hogy elmegyek, és a tanár flegmázik, akkor az azt jelenti hogy hót' tökmindegy neki hogy én megyek-e vagy sem.

Ha kiakad, akkor nyilván nem tökmindegy neki hogy megyek-e vagy sem.

2018. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!