Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mondjam el a tanároknak?

Hogyan mondjam el a tanároknak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék tesizni amikor megvan. De nem tudom, hogyan mondjam meg a tesitanárnak főleg hogy férfi.

2018. márc. 21. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk középsuliban és asszem általánosban is minden hónapban egyszer felmentést kérhettek a lányok mikor megvolt nekik.

Szerintem inkább az osztályfőnököddel beszélj erről, esetleg közösen a lányokkal hozzátok fel!

2018. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
"megvan fáj a hasam nem tudok tesizni" ha nem hatja meg akkor szólj szüleidnek ők elintézik. Nálunk is férfi volt a tesitanár, nálunk elfogadta a dolgot normálisan.
2018. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Kérj felmentést.
2018. márc. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Azért, mert férfi, nem kell előtte szégyellni, teljesen természetes, főleg, hogy ennyi idősen valószínűleg látott már nőt menstruálni, és el lett már küldve a boltba tamponért is. Nem gyerek már, elmondhatod neki, tudnia kell ezt kezelni.
2018. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Utolsó elég jól szemlélteted miért tart ott a világ ahol tart.. Miért vársz egy tizenévestől felnőtt viselkedést? Tán te ennyi idősen mindent természetesnek vettél és semmi nem volt ciki vagy tabu mi?
2018. márc. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

#5:

"Miért vársz egy tizenévestől felnőtt viselkedést?"

Nem várok én el semmit önmagában a gyerekektől, talán azért írtam, amit, mert az imént kérdezte meg, hogy hogyan kellene kezelnie ezt a szituációt.

Miért, hol tart ez a világ szerinted?

2018. márc. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Nekem is ferfi tesitanarom van, es mondta is ev elejen hogyha ilyenkor rosszul erezzuk magunkat nyugodtan szoljunk neki. En csak annyit szoktam mondani h megjott es gorcsol a hasam, ezert nem szeretnek tesizni. Amilor olyan kedvembe vagyok meg elviccelem, kb mindig leesik a tanarnak h mire celzok, mikor meg nem akkor elmondom szo szerint. Ilyenkor mikor nem tesizek akkor a fiuk altalaban egybol rajonnek h ezert, de nem mondanak ra semmit. Ennyi idosen mar ok is tudjak h ez normalis es nem ciki. 16/l
2018. márc. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 11/L
2018. márc. 22. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!