Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van ebbe a rákos iskoláb...

Miért van ebbe a rákos iskolába, hogy nincs egy normális ember?

Figyelt kérdés

Az legtöbb jobb hírű osztály, szóval nem ilyen szakiskolások meg migráns osztály, hanem akik ilyen ások bések cések, én E-s vagyok pl, de szakgimis.


Az a problémám, hogy ezeknél a másik osztályoknál csak azt láttom, hogy mindenki jóban van a másikkal fiúk lányok.... Az én osztályomba meg csoportok vannak, szerencsére én nem tartozok egyikbe sem, vannak a vagány lányok ketten akik hót buták és a cigányokkal flörtölgetnek, vannak a csúnya lányok akik izombol lesminkelik a pofájukat, vannak a rockerek, az "átlagos pest melletti faluból jöttünk" rész, vannak az okoskák, és van pár aki így magában el van mint én. A másik osztályba meg a fiú osztálytársa ráugrik egy lány meg, elmennek kajálni mekibe, (ott is vannak olyanok hogy ki kinek a legjobb barátja)


Az egyik lány osztálytársammal akartam egy képet csinálni és ilyet szól menj má innen, senkivel nem lehet ellenni.


Miért ilyen segghülyék az osztálytársaim?



2018. márc. 26. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Te meg idejössz picsogni. semmivel se vagy jobb náluk. mivan irigy vagy hogy másnak van élete?
2018. márc. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy csak nem értem, hogy én miért mindig a fars emberek közé kerülök... Általánost már megjártam igy jó volt nagyon az is.. A másik meg, hogy van életem, csak a nagy részét egy szar rakásban töltöm fogyatékosokkal ami iszonyat jó. Próbáltad már, hogy ilyen jó vagy a témában?
2018. márc. 26. 17:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Te sem vagy normális. Azért lefikázol mást, mert ronda és sminkel, nem a fővárosban lakik meg rockzenét hallgat. Sztem egyszerűen csak egy hasonló mód hülyét nem találtál.
2018. márc. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ez miért lenne fikázás??? Csak elmondtam, hogy milyen csoportok vannak az osztályba... De amúgy igen lefikázom azt aki annyi sminket felrak az arcára, hogy úgy néz ki mint egy diszkó gömb a sok highlightertől, sok értelme van a suliba de tényleg... Az engem nem érdekel, hogy hol lakik, de egyébként ők a legnormálisabbak az egész közül, a Rock zenét én is szeretem igaz én nem hordok acél betétes bakancsot fehér cipőfüzővel meg fekete maszkot az iskolába, tessék ez egy vélemény ebből le lehet valamit szűrni hogy mit fikázok. Inkább tanulj meg mondatott értelmezni, vagy még nem tartasz ott a tananyaggal, akkor bocsi...
2018. márc. 30. 01:30
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

minden osztály ilyesmi elemekből épül fel

a kérdés csak, hogy hol a kis furi gyerek, akivel senki nem haverkodik

netán csak nem te vagy az?

2018. márc. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:D az engem nem érdekel ki vagyok, be se járok szinte annyira rossz a közeg. A másik meg nem hiszem, hogy minden osztályban ez van, lehet hogy más osztályba is megvannak a problémák, mint nekem általánosban az volt, hogy a menő fiúk egymással barátkoztak a nyomorékok egymással barátkoztak a csajok mindekit utáltak de még is jóba voltak a másikkal de a csajok és a fiúk kinem álhaták egymást..
2018. márc. 30. 05:38
 7/11 anonim ***** válasza:
mindenki hülye csak te vagy helikopter , mi?
2018. márc. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elöbb is leirtam, hogy pl. a falusi csoport milyen jófejek meg ők a legnormálisabbak, de amúgy mindenki a hülyeséget csinálja faxért nem lehet szeretni a másikat... Mindig csak a kibeszélés, az előítélet, a "hogyan pusztítsuk el a társunk maradék önbizalmát is" meg az utálat megy ebbe a szarban
2018. márc. 30. 18:13
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jobban tanultál volna, akkor járhattál volna te is ilyen "ás, bés, cés" osztályba E helyett :D vagy normálisabb suliba.


Nem rosszból, de amúgy rólad is süt ám az értelem.

2018. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én a saját szakmámba Á-s vagyok csak, hogy nem azt a szakmát tanítják amire én jelentkeztem... Ha bővebben érdekel leirom privibe.
2018. márc. 30. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!