Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az ilyen emberek általában...

Az ilyen emberek általában miért nem járnak iskolába?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, 12. osztály, 18 éves, fiú. Egész gimnáziumi idő alatt sokat késett, vagy nem járt be, de ez az év elég durva neki. 310 hiányzása van, az évben kb 15-ször láttuk bent, akkor is maximum a 6 órából a 4-re ért be. És körülbelül 40-50 igazolatlan ezek közül, mert állítása szerint az orvosnak nincs már pofája leigazolni őket. Nem válaszol, hogy ha megkérdezzük, miért nem jár be, vállat von és sokszor annyira megsértődik, hogy fogja magát és lelép a suliból xD Pedig alapból egy nagyon kedves ember, eléggé antiszoc, tehát nem is nagyképű. Tudjuk róla, hogy drogozik, sőt dealerkedik néhány osztálytársamnak. De amúgy ennyi, tanároknak csak annyit mond, hogy bocsánat beteg voltam, aztán az orruk előtt lép le, hogy "megint rosszul vagyok, viszlát" xD Jó, picit sértődékeny. De amúgy senki sem tudja, hogy most csak lusta bejárni, vagy beteg tényleg ennyit? Mit gondoltok, ennyi információból mit lehet sejteni, miért nem jár be? (Igen, osztályozót kell mindenből tennie és az osztályfőnök meg a vezetőség nem értesíti a szülőket, már ráhagyják, mert hogy 18 éves, kirúgni meg már minek)

2018. márc. 30. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Talán mert drogozik?

Drogosan én sem akarnék az iskolában ülni.

2018. márc. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő igazából csak egy rég elhunyt diák szelleme volt. Ha a tanév végéig rájöttök, hogy mi köti meg ehhez a világhoz, akkor segítettek neki átkelni a fénybe és soha többé nem látjátok.
2018. márc. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Hát de bsszus nehogymár a drog miatt ne jöjjön iskolába. Mi baja lehet, ha beül drogosan? xd picit rosszabbul van, de ki lehet azt bírni.

#2 ha-ha xd

2018. márc. 30. 18:21
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert lusta
2018. márc. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Aztaqrv@ :D

(azért írok h majd később visszataláljak)

2018. márc. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Intéznie kell a "bizniszt", úgy gondolja, hogy majd abból megél, de annyi esze nincs, hogy ha arra épít előbb utóbb vagy a zsaruk vagy a navosok fognak szembejönni?


Kérdezzétek meg. Csak ő tud erre igazán választ adni. Itt max feltételezéseket kaphatsz.

De ha kiderited írd már meg ide is kérlek, mert engem is érdekel.

2018. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cgány? 30 igazolatlanért már elbocsájtás van, ha nem tanköteles, de a suli náluk kifejezetten szeretik elsimítani az egészet, mert plusz pénz, főleg ha hátrányos helyzetű. Nálunk szintén ez volt egy cigannyal, csak ő nem drogozik, de vagy 70igazolatlanig elhúzatták vele, hogy Béluskám azért hozz igazolást. 2hónapra visszamenőleg is hozhatott. Én ha egy napot nem voltam és nem egyből vittem az igazolást már szinte írták be igazolatlannak. Másik osztálytársam október végén jött hozzánk (a felettünk járt korábban, elment, majd visszajött, de csak hozzánk tudott) aztán februárban már nem is mondhattuk osztálytársunknak, mert "betegség" miatt kiíratkozik. "tüdőgyulladása" is volt szegénynek, de esőben simán elkocsigázgatott.
2018. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!