Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » El kell mondanom neki?

El kell mondanom neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban akivel nem vagyok különösen jóban, de megtudtam vele kapcsolatban valamit és ha meglátom elkap a bűntudat amiért nem tájékoztatom mi folyik a háta mögött. Van egy barátja, akivel már jó ideje járnak. Az előző hétvégén egy ifjúsági találkozón voltunk mindketten de ő nem ismer engem. A lényeg hogy végig egy másik lánnyal enyelgett nagyon nyilvánosan. azt hittem először hogy biztos szétment az osztálytársammal,de hétfőn ugyanúgy a sulink előtt várt a lányra mint mindig. Nem ismert fel szerencsére de most nem tudom hogy elmondjam a lánynak vagy hagyjam mert nem az én dolgom és ne avatkozzak bele?

2018. márc. 31. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ne keverd a s z a r t
2018. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne szólj bele, mert utána csak te leszel a hibás. Hagyd a francba, oldják meg.
2018. márc. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy megbocsátott neki... De ami még esélyes, hogy majd nem hisz Neked a lány és haragudni fognak rád mindketten. Nehéz...
2018. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat bár a lelkiismeretem nem nyugodt
2018. márc. 31. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy a barátnője, akkor hagyd inkább! Esetleg ha van közös barátnőtök, akivel ő is és te is jóban vagytok, mondd el annak.
2018. márc. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, kevésbé lesz az, ha elterjed róla a hír és lépten nyomon ki fog szúrni veled
2018. ápr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!