Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy tanár úr nézhet egy...

Egy tanár úr nézhet egy diákjára lányaként? Ez egy igen érdekes kérdés. De lehetséges?

Figyelt kérdés

Ugyanis egy beszélgetés alkalmával már utalt rá:, , Ha a lányom lennél, szeretnélek. " Azóta én minden nap érzékelek jeleket, melyek esetleg ezt mutathatják (pl. : külön figyel rám. Ha szomorúnak lát, az őt is elszomorítja, és megpróbál megnevettetni. Mindig előre köszön mosolyogva. Stb. ). De belelátni sem szeretnék semmit ami nem úgy van. Valahogy én is hasonlóan nézek ő rá. Fogalmam sincs, hogy miért, de valami miatt kötődünk egymáshoz. Ugye ez nem baj? Lehetséges az, hogy azért van ez, mert valakit vagy valamit látunk a másikban?

U. I. : Az 100%, hogy nincs szó semmilyen szerelmi vagy hasonló dologról!


2018. ápr. 1. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

nehéz szakma a tanári hivatás..pont, mint az egyházfiké..


ezt a kérdésed nyomtasd ki, tedd el, és akkor vedd elő, amikor a lányod kérdezi ugyanezt.

2018. ápr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ilyesmi abszolút nincs rendben, még akkor sem, ha nincs szó szerelemről. Egy tanár az tanár, nem pedig bátyuska/legjobb barát/apa/lelki társ stb. Arról meg nem is beszélve, hogy a felnőtt részéről ez a fajta ártalmatlannak tűnő közeledés is lehet egy taktika része, amivel a kiskorú lány lábai közé akar férkőzni.
2018. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen a volt osztalyfonokom. Az elozonek szerintem nincs igaza, mert egy felnott ember egy gyerekre tenyleg nezhet lanyakent. Attol meg h kedves nem jelenti azt h pedofil.

Nekem a tanarom szerintem tudta a csaladi hatterem, meg h depresszios voltam, es nagyon sokat segitett nekem, szinte mintha az apam lett volna.

2018. ápr. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pont ez van itt is! Már hetek óta mindig szomorú vagyok (csalódások barátokban)..meg egyedül is minden nap. Azóta jobban figyel rám meg együttérez velem.
2018. ápr. 1. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem is mint lányaként a szó szoros értelmében de lehetséges, ha meg még korban is apudhoz közel áll akkor pláne

Én is pont így vagyok az egyik tanárommal. Mondjuk ő apám nem lehetne mert fiatalabb vagy 7-8 évvel apumnál de már már olyan mintha az lenne. Ő is nagyon sokat segített/segít, biztosított arról hogy rá mindig támaszkodhatok. Meg volt vagy kétszer is egy ilyen "beszólása" hogy lelki árva vagyok, mivel szüleimmel nem nagyon tudom megbeszélni a dolgokat. Nem vagyunk kifejezetten rosszban, csak úgy nem megy.

Szóval simán lehet és szerintem semmi rossz nincs ebben, kell egy felnőtt akire támaszkodhatunk, ha egy tanár akkor tanár. Mi szerintem azért kötődünk annyira egymáshoz mert ő is volt hasonló helyzetben gyerekként, lehet nálatok is erről van szó. Annyira vigyázz viszont, hogyha a tanár részéről nincs is semmi, az iskolában elindulhatnak a pletykák és abból egyikőtök sem jön ki túl jól.

16/l

u.i. ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj privátban :)

2018. ápr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen kapcsolatom az egyik edzőmmel volt, mikor versenyszerűen sportoltam és vitt versenyekre. Úgymond ő is sokat áldozott értem. Sok időt töltöttünk ketten, de sosem éreztem, hogy szerelmesek lennénk egymásba, hisz a lányával voltam kb egy idős, ő meg 30cal idősebb. Egyszer eszméltünk fel arra, hogy apám is lehetne és az edzéseken kívül is úgy felügyel rám mint a lányára. Sokan támadtak, hogy biztos van valami viszonyunk is egymással, de ezen csak nevettünk. Amikor elváltak útjaink akkor mutatkozott meg, hogy ez tiszta apa-lánya kapcsolat. A többi edzőmre nem tudtam úgy felfigyelni, mintha a szülőm lenne. Egy két tanítványomnál érzem, hogy az anyjuk is lehetnék, olyan a kapcsolatunk, de egyik sem fordul szerelmi viszonyba. A te esetedben sem hiszem, hogy komolyan érezne irántad, csak mint a lánya. Egy két kedves szó, egy két szép tekintet és kihozható egy ilyen kapcsolat. Amúgy ha az iskolánk a másosik otthonunk néhány tanár akkor nem lehet a szülőnk?
2018. ápr. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!