Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mennyi az esélye,...

Szerintetek mennyi az esélye, hogy az osztálytársaim olvassák itt a kérdéseket?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 1. 22:23
 1/7 A kérdező kommentje:

Írtam ki egy kérdést, csak félek, hogy felismernek...

Nem tudom, mennyire nézik ezt az oldalt.

2018. ápr. 1. 22:36
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha saját név alatt írtad sem valószínü. Ha ritka neved van sem könnyü bizonyítani, hogy te voltál. Szóval, nyugi.
2018. ápr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A történetből isnerhetnének fel, nem a névből
2018. ápr. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezen parázok folyton, mióta kiírtam egy kérdést. De muszáj volt kiadnom magamból. Az egyetlen ami megnyugtat, hogy mivel apró részletet ferdítek a történetben (pl koromat). Ja és van még egy. Azt a kérdést amit én kiírtam, a benne szereplő cselekmények manapság elég elterjedtek, szóval nem egyedi eset. De azért a félsz mindig ott van az emberben.
2018. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam parázni, de nyugtat a tudat, hogy rajtam kívül is van még egy rakás tini az országban, és ezért még ha el is olvassák, nem gyanúsítgatnak, hogy én írtam ki a kérdéseket.:)
2018. ápr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem valószínű.

Viszont érdekeség képp, pár éve magamra ismertem az egyik kérdésre. Minden stimmelt, a hely, az idő, a téma meg minden lerít, hogy valaki rólam írta. Majd a végén benne volt, hogy az illető akiről írta fiú, én meg lány vagyok. Azóta se tudtam meg, hogy kiről írták, de egyedi volt a sztori nagyon.

2018. ápr. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy mondjuk beszéltek-e arról hogy milyen kérdések vannak itt fent. Mondjuk én a barátaimmal életemben nem beszéltem még a gyakorikérdések.hu-ról, így ha én írok valamit és egyik legjobb barátom elolvassa akkor sem fog rám gondolni.. viszont ha nektek napi témátok, esetleg még egyes kategóriákat is megvitattok, úgy már kicsit nőttek az esélyei, de a helyedben nem aggódnék..
2018. ápr. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!