Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában valaki vagy...

Az iskolában valaki vagy valakik csúnya hazugságokat mondanak rólam az osztályfőnöknek!? (Lent)

Figyelt kérdés
Azt mondták neki hogy én "öngyilkossággal fenyegetőzöm" és állítólag másokat is arra buzdítok. Mikor szembesített a pletykákkal azt hittem rosszul leszek. Meg azt is mondták neki hogy én idén már vagy 40ezret (ft) összelopkodtam, pedig sohasem lopnék. (Van az osztályban aki szokott a büféből lopni. Miért nem őt???) Én mindig kedves vagyok mindenkihez mégis azt mondják hogy ilyeneket mondogatok hogy utálok minidenkit. A lopós sztoriról már csak az egyik barátnőm szólt mert az osztályfőnök őt kereset meg hogy igaz e. Meg az nagyon fel idegesít hogy állítólag vannak ofő órák amiken csak rólam van szó amikor nem vagyok ott. Hogyne pletykálnának össze vissza ha a tanár is partner? Most volt szülői és az ofö az egészet elmesélte anyámnak aki most "komolyan el akar beszélgetni" velem. (Azért nem mondtam neki mert vartam a fejleményeket) mit legyek? 15/l

2018. ápr. 7. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig mondd az igazságot, abból bajod nem lehet. Ne vádolj mást ( aki szokott lopni a büfében).

Próbálj nyugodt maradni, és mondd el, hogy ezek a dolgok nem igazak. Elég ha csak anyukád hisz neked, a többiek nem számítanak.

Ha a nyáron nem ül el ez a hülyeség, akkor keress egy másik sulit.


Ne borulj ki, igazságtalanság mindenkivel történik, a legfinomabb, hogy te és a szeretteid tudjátok az igazat.


Fel a fejjel, minden csoda három napig tart. Hamarosan leszállnak rólad.

2018. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nem vagy egyedül, rólam azt pletykálják, hogy "vernek otthon, öngyilkosságra készülök, nem törődnek velem, és megijesztem a többieket".

Mindezt úgy, hogy van az osztályban olyan, aki vagdossa magát és (az elvált) anyjától lopja a cigit (-_-)

Szegény anyám kicsit kiborult, apám meg röhögött egyet (XD), de elmagyaráztam nekik, hogy nem én vagyok az idióta, hanem az osztályom. Mondd el neki, hogy gond van, és hidd el, anyukád meg fogja érteni!

Egyébként használd valahogy ki szerintem... én is gondolkodom, hogy hogyan "álljak bosszút" a pletykák miatt... (><)

17/L

2018. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!