Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes lehet elmennem az...

Érdemes lehet elmennem az osztálytalálkozóra, ha régen ki voltam közösítve?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 19:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha azóta gazdag lettél.
2018. ápr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

kb. nulla, mármit az értelme.


Inkább "építgesd magadat", mint olyan emberekkel foglalkozz akik "máshol járnak".


Múlt az amúgy is múlt, jövővel kell foglalkozni.


Amúgy utcán én kerülöm a hajléktalanokat :D :D

2018. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
Attól függ hány évesek vagytok mert lehet hogy ha még mindig fiatalok akkor sokan nem nőtték ki gyerekes szokásaikat
2018. ápr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se foglalkozom már régebbi arcokkal, inkább a saját életem menedzselem, attól talán még a pénzem is több lesz.
2018. ápr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Minek , erőltetni a jófejséget és az időhúzást ?
2018. ápr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Én elmennék. Azért mert kíváncsi lennék az egészre, hogy na ebből meg mi lesz. Nem elvárásokkal mennék, nem akarnék semmit vetíteni. De nem is azért mennék, hogy elnézést kérjenek vagy valami.


Egyszerűen ez egy ritka dolog. Látni, akikkel együtt indult az élet.


De ne várj sokat. Mert egy ilyen rövid valamin azért alig láttok valamit egymásból.


Ha van benned még harag akkor nehezebb kérdés.

2018. ápr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki voltam,és tutira nem mennék el. Nem vagyok kíváncsi egyikükre sem.
2018. ápr. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kicsit átalakultam, jó értelemben. Szebb lett a hajam, az arcom, jobban öltözködöm, picit szálkásabb lettem...:) Az osztály legjobb csaja hívott meg pont...:)
2018. ápr. 7. 19:48
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban, és gimiben is kiközösítettek, gúnyoltak. Nem fogok elmenni, nem érdekel mások kirakat boldogsága. Remélem az élet egyszer visszaadja nekik, bár továbbra is igazságtalannak tűnik az élet ilyen szempontból.
2018. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan nem voltam kiközösítve, szimplán csak nem szerettem különösebben a sulit. Nem voltunk rosszban az osztálytársaimmal, de soha nem hiányoztak. Nem voltam egyetlen találkozón sem, mert nem érdekelnek annyira, hogy órákat pazaroljak rájuk a kevés szabadidőmből.

Ha te a rossz emlékeid ellenére, vagy pont ezek miatt el szeretnél menni, vagy kíváncsi vagy a volt osztálytársakra, akkor menj. De ne érezd kötelezőnek magadra nézve.

2018. ápr. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!