Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnám szétválasztani...

Hogyan tudnám szétválasztani a beszólogatós bandát?

Figyelt kérdés
Van az osztályomba egy 3 főből álló csoport akik szeretnek beszólogatni meg kicikizni másokat. Hogyan tudnám őket megakadályozni ebbe anélkül hogy rájönnének?
2018. ápr. 10. 19:47
 1/6 anonim válasza:
100%
Figyelmen kívül hagyod és nem foglalkozol velük. Lassan megunjàk és màst keresnek. Fontos, hogy ne ugorjàl a heccelésükre. Próbàltad ezt a problémàt a szüleiddel megbeszélni?
2018. ápr. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Abba gondolkoztam hogy iskolát váltok, mivel gyengének is gondolom, de attól félek hogy ez máshol is így van.
2018. ápr. 13. 15:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ignorálnám őket. Amúgy az erősebb iskolákban (ahol jobbban megszűrik az embereket), kevésbé vannak ilyenek a tapasztalataim szerint.
2018. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mehetek át másik erősebb iskolába mert "nem vagy kitűnő tanuló tehát jó neked ez az iskola"
2018. ápr. 29. 22:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem ne vegyél róluk tudomást.

Amikor én jártam általános iskolába és gimibe, ott is voltak mindenkinek beszólogatós emberek. A nagy részük amúgy semmire sem vitte az életben. Nemrég futottam össze az egyik volt osztalytársammal, mekis eladóként dolgozik és 4,5-szer keres kevesebbet, mint én...

Szóval vigasztaljon az, hogy valószínűleg a felnőtt korod kb. 50 éve alatt azt fogod látni, hogy mekkora lúzerek lettek...

De ahogy írtam korábban, az intelligensebb diákok között kisebb az aránya az ilyen embereknek. Amúgy hanyadikos vagy?

2018. máj. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
9. es vagyok. Próbálok róluk nem tudomást venni, de ha még arra se képesek hogy levegőnek nézzenek, ami nekem minden vágyam, akkor nem tudom mit csináljak. Nem értem miért folyton velem foglalkoznak.
2018. máj. 2. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!