Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elég gáznak érzem magam....

Elég gáznak érzem magam. Csalódást okoztam az ofőnek?

Figyelt kérdés

4 jegyet érő matekon legalább egy 2-es kellett volna,és az ofőm segített 3 feladatban,hogy meglegyen,átnéztem és úgy gondoltam az egyedül megcsinált feladatokkal meglesz a 2. De nem lett meg,3 ponton múlt. Pedig ő mindent megtett,kérdezte is hogy kell-e még valami de úgy gondoltam jó lesz így,meg nem akartam ezt elhúzni,még puskázni se szoktam,nagyon nincs benne a véremben a csalás szóval kellemetlen nekem az ilyen helyzet,a másik ami bennem volt hogy nehogy miattam veszítse el az állását vagy feltűnő legyen javításnál.

Ultra gáznak érzem magam,én lehetek csak ilyen idióta,most már csak miatta is megpróbálom meghúzni ezt a hátralévő időt és szerezni minél több jobb jegyet.

Szerintetek köszönjem meg azért és mondjam,hogy sajnálom,hogy a segítségével is csődöt mondtam?

Mondjuk ez a kérdés pont olyan ami mágnesként vonzza a rosszindulatú kommenteket,de nagyon hülye vagyok a matekhoz a humán fejemmel,amikor biztos vagyok,hogy jó a feladat,akkor sem az.


2018. ápr. 12. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Köszönd meg a segítséget mindenképp. Elmondhatod ezt is, amit itt leírtál, hogy te úgy érezted, jól ment a maradék, sajnálod, hogy ennyire nem sikerült, de belehúzol, amennyire tudsz, mert nem szeretnéd feladni.

Csak aztán tégy is így. :-) Humános fej ide vagy oda, azért kellő szorgalommal annyit el lehet érni, hogy görbüljön. A többi nem számít.

2018. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes választ,felpontoztalak
2018. ápr. 12. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!