Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek amikor holnap...

Szerintetek amikor holnap reggel megyek az iskolába akkor még el kell vinni a vékony kabátot szerintetek?

Figyelt kérdés
Reggel a 6.40-kor induló busszal megyek, ha nem viszem szerintetek megfázom?

2018. ápr. 15. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A hét elejére pont hűvösebbet és esősebb időt mondd, úgyhogy szerintem vidd el a biztonság kedvéért.
2018. ápr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legyen nálad. Én ma reggel munkába mentem hajnali 5 óra után és bár autóval, de a parkoló és a munkahelyem között legalább is az az épület ahol dolgozom ott nagy a távolság és bizony kellett egy vékony átmeneti kabát.
2018. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha nálad van, levenni könnyebb, mint felvenni, ha nincs mit. Egyszer nem figyeltem oda, reggel szuper idő volt, meleg, ahhoz is öltöztem, aztán délutánra betört egy hidegfront, úgy megfáztam, hogy be is lázasodtam. Soha többé ilyet nem csinálok.
2018. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat.
2018. ápr. 15. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!