Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak szünetben a...

Mit csináljak szünetben a suliban ha nincs ott a barátnõm?

Figyelt kérdés
A barátnőm csütörtökön elutazik és nem lesz ott a suliban aznap, ő az egyetlen barátnőm (van még 1-2 de ők még csak nem is a suliba járnak). Az órákkal nincs baj, de nálunk 15 perces szünetek vannak. Mit csináljak? Van 2 lány és egy fiú társaság azok közül a két lány, nem a barátnőm, de ő hozzájuk mennék oda legszívesebben, de nem tudom mit mondjak, màskor sose vagyok ott náluk, fura lenne, meg minden. Mit tanácsoltok, mit csináljak, hogy menjek oda, mit csináljak ha hozzájuk nem mehetek oda? Mivel töltöm majd a szüneteket??? Annyira félek. Egyébként nem vagyok menő, kifejezetten lúzer, 14 éves 8.-os lány vagyok. PLS help! :/

2018. ápr. 16. 20:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hallgass zenét.
2018. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen dilemmám. Könyvmoly lévén beletemetkeztem egy vaskos könyvbe a padon ücsörögve, ehhez enyhén antiszociális "ne zavarjatok, olvasok!" képet vágva.
2018. ápr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Olvasol könyvet, nyomogatod a telefonodat,filmet nézel, elmész wc-re vagy sétálni úgy mintha dolgod lenne. Meg ilyenek, te iskolád osztályod, te tudod mi hogy megy igazából, szóval te tudnál még ilyeneket kitalálni ha akarsz.

Amúgy középsuliban majd jobb lesz, hamar vége a 8.-nak aztán az arany élet.

2018. ápr. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, majd próbálkozok, de nem akarom h bárki azt higgye hogy nem tudok az a bizonyos barátnőm nélkül létezni és beszélgetni. Szóval, hogy menjek oda a többiekhez?
2018. ápr. 16. 22:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát ha mindig együtt logsz azzal a csajszival akkor ezt már lehet tudják is. Az csak a baj hogy mi ezt mivel nem ismerünk és az osztályodat se nem igazán tudunk csak úgy vaktában lövöldözni a tippekkel. Te ismered magad és az osztályodat h tudd mit és hogy szokás meg minden. Mert én mondhatom h csináld ezt vagy azt de ha nem vagy olyan, és a többiekse akkor nem fogják dijjazni és vagy meg se csinálod.
2018. ápr. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Telefonozz, olvass, hallgass zenét, menj el a büfébe, sétálj a folyosón, hivd fel a barátaidat, menj el a Wcre, menj ki az udvarra, vagy menj oda ahhoz a társasághoz :)
2018. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!