Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Velem van a baj?

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Sok osztálytársam van, akinek nagyob a melle nálam. Nekem semmi nincs.

Sőt, van olyan is, aki 1 évvel fiatalabb, mint én, és neki van a legnagyobb a lányok közül. Állítólag én vagyok a legfejlettebb a lányok közül, mert én már 2. osztályban kezdtem szőrösödni. De mire volt ez jó? Arra, hogy az osztálytársaim már 3. osztályban gúnyoltak miatta. Miért vagyok ilyen... Állítólag a menstruációm is 1-2 hónap múlva fog megjönni. Fogadni mernék, hogy ezért is csak gúnyolnának..

11/L



2018. ápr. 19. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Későn érő vagy, nincs veled semmi bsj.
2018. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig anyukám is azt mondtam nekem, hogy én gyorsabban kezdtem el kamaszodni, mint a többiek. :'(
2018. ápr. 19. 16:29
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, ha én őket gúnyolnám a mellük miatt, akkor lefejeznének. Nem nagyon érzem jól magam a bőrömben..
2018. ápr. 19. 16:30
 4/6 anonim ***** válasza:

11éves vagy, ezek a dolgok még csak most kezdenek majd el beindulni normálisan

Marha nagy hülyeség már most ezzel foglalkozni meg Szenvedni mikor még csak épp átlépsz a tinikorodba, és épp elkezdesz kamaszodni és fejlődni.

Felesleges ezen gondolkozod hogy baj van e veled vagy miért van ez vagy az így meg úgy. Mindenki más és más, fejlődésben agyban mindenhogy. Anno nekem volt elsőnek arc szőrzetem fiuk közül, eközben egy osztálytársamon szabályosan sehol se nőtt szőr a haján kívül. Azóta neki is lett én meg mamut vagyok kb azóta, idővel minden eljön. Csak várj egy kicsit, aztán úgy is megkapod azt amit a genetikád adni tud számodra. De majd úgy is rájössz hogy ez az irigykedés meg rivalizálás ilyen tereken teljesen balga dolog, a kutyát se fogja érdekelni pár év múlva ezeknek a 1%se. Most meg csak feleslegesen parázol, normális vagy csak ne hagyd hogy az agyad beálljon erre a nem vagyok elég jó/szép/ stb hülyeségekre mert fél életet fogsz élni ha mindig csak azon búsulsz hogy mid nincs ahelyett hogy annak örülnél amid van.

2018. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt megjegyzem, köszönöm!
2018. ápr. 20. 06:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Szemtanuja voltam egy szerelmi tortenetnek.

A vilag egyik legjobb pasija ratalalt a vilag egyik legedesebb csajara!

Es kepzeld semmi melle nem volt a lanynak!

Na azota nagyobb az onbizalmam.

2018. ápr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!