Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért szórakoznak velem az...

Miért szórakoznak velem az osztálytársaim mert rendőr szeretnék lenni? Vagy a származás miatt van?

Figyelt kérdés

21 éves Roma származású férfi vagyok. Kiskorom óta érdekel a rendőri pálya (más munkát amugy sem tudnék elképzelni).... Szóval beiratkoztam egy esti felnőtt gimnáziumba ahol az Érettségit szeretném megszerezni, utána meg jelentkezni szeretnék valamelyik Rendészeti Szakközépiskolába. Az osztálytársaim egyébként már korábban is jól tudták hogy rendőr leszek. Viszont létszám csökkenés miatt át tettek minket egy másik osztályba ahol kb: 6-7 új osztálytárssal gazdagodott a jelenlegi osztályom.. Nem a régiek csinálják hanem az új osztályban (akikhez mi átmentünk) csak velem szórakoznak. Azt leszögezem, hogy rendes normális életem van a szüleimel, soha nem loptunk, hanem tiszteségesen szereztük meg a kenyérnek az árát. Szóval magamra (külsömre) adok. Normális ruhákba járok (nem ocska kinai 200 ft-os nadrágokba, amit a turkálokba lehet kapni).. Szóval mindennap egy ezrest kajára költök, ott hol bőségesen van mit ennem, szóval tényleg nem szenvedek hiányt semmibe. Magamról még annyit, hogy egyáltalán nem látszik az, hogy cigány lennék, ha nem lenne barna egy picit az arcom, nem is tűnne fel. Szóval vissza térve arra, hogy az új osztálytársaim rám szálltak (ok nélkül, nem adtam okot rá) folyamatosan szórakoznak velem, példaként hagy említsek meg pár példát. Az egyik: Hogy tanítási óra alatt kimentem wc-re pisilni, és egy nálam-nál jóval idősebb nő (40 év körüli) így szólt: "Mész kakilni,, mosolyogva..... Hát ledöbbentem, hogy egy felnőtt magyar ember ennyire buta tiszteletlen legyen a másikkal, fogalmam sincs mivel érdemeltem ki.... Jó pár nap múlva meg egy férfi (szintén új osztálytárs, a fent írt nő férje) meg maradt 1 db szendvicse. Kérdezte tőlem, hogy kérem-e, mert akkor ki dobja. Én mondtam neki, hogy köszi szépen de nem kell mert van kajám.... Erre elkezdi, hogy "de nagyon finom,, én meg már kezdtem bepöcceni, és ismét mondtam neki hogy kösz szépen de mondom hogy nem kell, ha finom akkor edd meg!!! Na aztán leszállt rólam. Jó pár hét múlva ismét ez a férfi elkezdi, hogy vannak jó f..sza kinőtt ruhái, el hozza szívesen, szívesen nekem adja. Én meg mondtam neki hogy kösz nem kell, nekem is vannak ruháim,- nem vagyok rászórulva.... Utána még aznap ismét ez a férfi rá kezdett, hogy "van ez a lány, össze hozalak vele,, mondtam neki nem, és nem érdekel az ilyen, nem azért járok esti iskolába hogy traccs party-zak.... Szóval a lényeg a lényeg, akikhez én és a többi osztálytársaim bekerültek, az újakhoz, egyedül velem csinálják. Egyértelmű hogy rám szálltak. Az egyik régi osztálytársam fére hívott, és azt mondta hogy kiakarnak ugrasztani ejtsd; Azt akarják, hogy b..sszam fel az agyam stb.. A régi osztálytársaim is néztek egy nagyot, amikor ilyeneket mondtak. Ez egy esti iskola, munka mellett végzem.. Nem azért fizettem 11.000 forint tandíjat hogy szórakozanak velem. Minek néznek engem? Már elegem van, hogy felnőtt emberek ilyen módon tudatják velem a nem tetszésüket, némely emberkén meg látni, hogy megtudnának folytani egy kanál vízbe. Mi vezérli az ilyen embert erre; Irigység? Mert nem értem, hogy mégis miért pécéztek ki maguknak.... Nyilván esti iskola, felnőtt emberek járnak oda.... Szóval tanárhoz nem megyek, mert mit tudjon egy 40 éves emberrel csinálni? Beírást kap? Még ha lenne ilyen........ Szóval látni rajtuk hogy rosszindulatuak nagyon. A szüleim mindent megadnak, lekopogom hogy szép életet adott az isten, nem szenvedek hiányt. Tanácsot szeretnék kérni hogy mit tegyek. Sulit váltani nem tudok, 21 évesen nem vesznek át nappalira, és a környéken nincs is más esti iskola,- De az álmaimat és célomat el akarom érni. Csak nem akarom hogy lelkileg tönkre menjek miattuk, mert ezt akarják.. Irigység!!!!

U.i: A régi osztálytársaim rendesek, csak az újak bunkók. Nem foglalkozom velük, de állandóan hozzám szólnak. Előre is köszönöm!



2018. ápr. 27. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
te vagy az aki a taktikai övet hordja mi?
2018. ápr. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
35%
Üldözési mániád van, vagymi?
2018. ápr. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincs üldözési mániám és nem hordok én semmilyen övet. Jöhetne válasz végre.
2018. ápr. 27. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyértelmű? Túl nagyra tartod magad. Ha gyerekként nem akartál tanulni akkor most válald. Amúgy szakközépiskolával rendőr nem lehetsz oda külön egyetem kell.
2018. máj. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!