Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bánt (lelkileg/fizikális...

Miért bánt (lelkileg/fizikálisan) az ofőm?

Figyelt kérdés
Ez az utolsó évem. 7.ben visszahúzódóbb lettem, csendesebb. Pár barátom volt /van/. 8. Szeptemberétől teljesen lekezel, undorítóan bánik velem. Egyfolytában megjegyzést tesz a külsőmre. /Hogy nézel ki? Undorító ez a hajszín./ Mindig indokot keres hogy lejárasson az osztály előtt. /A hiányzásom után 2 nappal vittem az igazolást és nem igazolta le/. A fizikális bántalmazás részét inkább privátban írnám le.. Ordibált velem hogy el ne merjek jönni a ballagásra. Az ő óráján jól teljesítek.. De ígyis max a 3-ast adta meg. Én nem értem hogy miért csinálja ezt velem.. Nem beszéltem vele illetlenül, jól viselkedek az óráin..

2018. ápr. 27. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Ilyenek ezek a tanárok. Teljesen indokolatlanul szekálják a tanulókat, még a hajszínükbe is belekötnek, pedig arról igazán nem tehet szegény gyerek. Különösen a csendes gyerekekkel szívóznak, akik jól tanulnak. :-(
2018. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem tehet.Benne kell legyen a házirendben, tanár se fizikálisan, se lelkileg nem bánthat senkit.AZONNAL menj az igazgatóhoz.Ha kell, szerezz bizonyítékot is.
2018. ápr. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Szüleid nincsenek? Az internet közelebb van?!
2018. ápr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Vedd fel telefonnal amikor gyökér. Órájára beülsz, hangrögzítő megy a telón, ha van valami esemény, azt otthon számítógéppel megvágod, és viszed az igazgatónak. Ha nem foglalkozik vele, akkor a szüleidnek, ők meg majd felnőttként fellépnek a suliban. Ha én lennék az apád, akkor velem nagyon ráb@$znának, nekem felvétel se kéne, épp az ezekhez hasonló gyökér tanáraim miatt a múltamból. Fizikailag nem érnék hozzá, nem kell a balhé, de lelkileg képes lennék úgy legyalázni, hogy másnap önként vonul be a rehabra, az tuti.

Szóval bizonyíték, diri, szülők

2018. ápr. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A szüleimnek hiába mondom, le se szarnak.

Az igazgató meg folyton a tanárúr pártját fogja mindenben. A rendőrség meg csak kinevetne..

2018. ápr. 27. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudsz neki sokat csinálni. Passzív ellenállás, le se szarod. Aki agresszíveskedik, azon éli ki magát, hogy egy alárendeltet b@$zogat, annak az a legnagyobb tökön szúrás, ha az erőlködésének nincs eredménye.
2018. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Egyet értek a #4-el

Ha meg az igazgató nem segít akkor menj be a KLIK-hez!

2018. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!