Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt az idei tanév legszebb...

Mi volt az idei tanév legszebb, legjobb, legemlékezetesebb eseménye számodra?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 27. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A vége lesz az. :D
2018. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ötöst kaptam matekből
2018. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az első válaszolóval. Megmondom őszintén én szinte soha, semmi örömömet nem leltem az iskolában és ez ebben a tanévben sem volt másképp. Néha valaki benyög valami hülyeséget, aztán akkor dőlünk egyet a röhögéstől, de ezt leszámítva semmi élvezet nincs benne. Talán ha még lenne kihez szólnom, olyasvalakihez, aki nem néz rám furán a zárkózottságom miatt, akkor lehet, hogy még egy kicsit jól is tudnám ott érezni magam.
2018. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Iskolai főzés :D Jól szórakoztunk, finomat kajáltunk és isteni volt a hangulat :D "Kavargasd a zsírt oda ne égjen" "Basszus megszaladt a bor a pörköltbe, beleküldtem az összeset" "Te rádobtad a tűzre a fakanalat? -Hát majdnem bealudt és nem volt fa a közelben" és társaik :'D


De az igazi nagy durranás az lesz ha sikerül a szakmai vizsgát letenni :D

2018. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Egyik végzős részegen lecumizott a szalagavatója utáni bulin a wc ben. Igaz már 6 éve ballagtam gimiből de ettől csak még jobb az egész
2018. ápr. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!