Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak ami a legjobb...

Mit csináljak ami a legjobb lenne?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a gimnáziumot és nagyon rossz osztályom lett. Nagyon sok lány és kevés fiú. A lényeg hogy nagyon nem érzem jól magam és úgy érzem itt egy igazi barátot sem találtam. Őszintén szólva szeretnék iskolát váltani de félek egy új kezdettől. Egy pár napja volt egy buli ami 3kor kezdődött. Nagyon sokan találkoztunk előtte és egyszer csak bevittek egy kocsmába. Mire kijöttünk a háromnegyed társaság menni nem tudott. Nekem ebből elegem lett és inkább haza sétáltam egyedül Deákról tele bűntudattal (amiért eljöttem pedig tudom hogy ez volt a jó cselekedet) minthogy ott bulizzak 15 részeg emberrel. Az igazi kérdés: szerintetek hogy tudnék barátokat szerezni és mi a véleményetek erről és hogy mit csináljak ezzel?

15L


2018. ápr. 29. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Kevés olyan gimnázium van, ahol több a fiú. Talán valamelyik egyházi.

De megpróbálhatsz váltani, csak akkor előbb nézz körül párszor ott, ahova menni szeretnél.

Ja, és ez talán inkább oktatási kérdés.

2018. ápr. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!