Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit csinálnátok, ha egy...

Ti mit csinálnátok, ha egy tanár szeretne titeket és a többieknek ez nyilván nem tetszene?

Figyelt kérdés

Volt egy tesitanárunk gimiben, aki minden órán beírta a fél osztályt hiányzónak, olyanokat is, akik ott voltak, míg akiket kedvelt, azokat sokszor akkor se írta be, ha hiányoztak. Én is ezek között voltam, mert jártam a tanárhoz fociedzésre heti 2 alkalommal. Emiatt amikor fociztunk, 5-ösre osztályozott, de amikor mást csináltunk, pl. kosarazást, akármilyen béna is voltam, akkor is a legrosszabb jegy, amit adott, 3-as volt.

A többiek persze nekem pampogtak, hogy mi az, hogy én 3-ast kaptam a kosárra, amikor ők csak 2-est, meg ilyesmi..Mondtam nekik, hogy már nem azért, de ezt pont nem nekem kéne mondaniuk, hanem menjenek akkor sírni a tanárnak, de hiába, közutálat tárgya lettem :D

De amúgy szerintetek mit kellett volna tennem? Azt várták, hogy majd miután anyáztak nekem egy sort, amiért jobb jegyet kaptam náluk, odamegyek a tanárhoz és megmondom, hogy legyen már szíves eggyel rosszabb jegyet beírni nekem, meg amúgy hiányzónak is írjon már be, ha kérhetem, mert egyeseknek nem tetszik, hogy velem normális?...

Ráadásul a másik, amit nem tudok azóta se felfogni, hogy miért problémázott a fél osztály a tesin? Mintha számítana bármit is felvételinél, hogy tesiből valaki 2-est vagy 5-öst kapott 12.-ben...


Ez egy éve történt egyébként, csak eszembe jutott. Veletek történt már hasonló, amikor észrevettétek, hogy kivételez veletek egy tanár? Mit csináltatok?


2018. máj. 3. 22:37
 1/2 anonim válasza:
75%

Velem is ugyan ez volt, csak általánosban. Csak nálam ez több tanárral is előfordult. Az egyik ilyen a tornatanár volt. Évvégén négyesre áltam, ezért beírt egy-két ötöst a naplóba csak azért hogy ötösöm legyen. A biológia tanár nem feltetett, és volt egy alkalom hogy ellenőrzőt se kellett írnom csak beírt egy ötöst. A kifogas az volt hogy ugyis versenyre megyek. Mindketten tudtuk hogy arra mar beirta az ötöst, és hogy egy cseppet sem tanultam rá. A másik ilyen tanár a matek volt. Igaz elég jó vagyok matekból dehát mindenki a matek kedvenckéjének tartott. Igazándiból az ilyen helyzeteket én elég jóltudom kezelni, mert a beszólások leperegnek rólam, és ha kell akkor simán visszaszólok úgy hogy csak hebegve habogva tud megszólalni. Mindezt lánylétemre. Talán ezért birnak annyira a tanárurak. És ezért vannak főleg fiú barátaim. :D


17/L ;)

2018. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Idióták az osztálytársaid. Gondolom tele van puhány, páva gyerekkel meg pláza cicával és nem szeretnek mozogni. Le kell szarni őket. Engem bírt a tesitanárom, igaz nem jártam külön sehova, de általában normális voltam meg jó fizikumú.
2018. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!