Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon nagy bajban vagyok, ma...

Nagyon nagy bajban vagyok, ma 4 fíú osztàlytársam elkezdett fogdosni tapogatni, teljesen ki vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tanároknak szoltam mindenki hazugnak nevezett négyen az én szavam ellen, esélyem se volt. Nincsenek barátaim, senkise aki megvédene es elmondani se merem senkinek, undorodom magamtol. Hogy oldjam meg?

2018. máj. 16. 20:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt más szemtanú aki melléd tudna állni? Igazgató, szülő még mindig a képben van ha segítség kell. Ilyen kitalált dologgal senki nem áll az igazgató elé hogy a semmiből ügyet csináljon, neki fel kell ismernie hogy komoly a problémád, és komolyan is venni. Ha mégsem, akkor majd a rendőrség.


Nem csak a te érdeked hogy egy ilyen eset végére gyorsan pontot tegyenek, hanem minden olyan reakció ami ignorálja az ilyeneket, az felbátorítja őket hogy szabadon megtehetik bármikor bárkivel, mert nincs következménye. Itt nem a szégyenérzet kell hogy visszatartson téged, főleg hogy az emberek is pont a gyengét és elesettet bántják, aki nem tud vagy mer védekezni ellenük. Saját magadat is kiteszed annak hogy rajtad folytassák ugyanazt.

2018. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Szüleimet nem érdeklik nemis velük élek😶😶
2018. máj. 16. 20:13
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
ajánlom, hogy sajátítsd el a tökönrúgás technikáját. többet eszükbe sem fog jutni.
2018. máj. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Tökön rúgás / tökön ütés / heremarkolás - amire lehetőséged van.Ne legyél szégyenlős, és ne hidd, hogy ilyet nem illik csinálni, mert ha túlerőben vannak, máshogy esélyed sem lenne.

Hallottam még olyanról is, hogy dezodort fújtak a szemébe annak, aki illetlenkedni akart, ami kb úgy hatott, mint a paprika spray.

Továbbá próbálj keresni egy barátot - mindegy kit, és az is mindegy, hogy mennyire közeli barát lesz, csak legyen társaságod az iskolában.

2018. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Vegyél paprikaspray-t és fújj le egy zaklatót vele ha megint elkezdik. Elég nagy az esélye hogy mentőt hívnak hozzá, abból minimum iskolai vagy rendőrségi ügy lesz, te pedig az áldozat szerepében kellően védve leszel.
2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy és kikkel élsz? :O

Esetleg kapcsold be szünetekben a hangfelvevőt a telefonodon, és az lehet a bizonyíték, ha fogdosáskor mondanak neked valamit, vagy behallatszik, ahogy ordítasz velük, vagy ilyesmi. És ne tartózkodj egyedül az osztályteremben, legyél szünetekben kint a folyosón.

2018. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
16 vagyok és bátyámmal, barátnőjével.... telót le kell adni ugyhogy azt nem lehet
2018. máj. 16. 20:51
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kérd meg a bátyádat, hogy iskola után várjon meg és ijesszen rájuk, esetleg verje is meg őket.
2018. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szia én még fiatal vagyok de szerintem is segítsen a bátyád mert ez nem normális hogy molesztalnak. Hány éves a batyad?
2018. máj. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Ne add fel, szólj az igazgatónak! Legjobb, ha le is írod, annak súlya van. És ha legközelebb tapogatni kezdenek, kezdj el sikítani, kiabálni torkod szakadtából. Meglátod, erre mindenki felfigyel, ők is meglepődnek, meglátod, abba fogják hagyni. Ha fizikai erővel próbálod megvédeni magad, ahogy többen tanácsolták (ütés, paprikaspray), lehet, hogy később nem tudod majd bizonyítani, hogy önvédelem volt, és tényleg bajba kerülsz. Sikítani, segítséget hívni viszont jogod van, ha bajba kerülsz.
2018. máj. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!