Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak engem idegesítenek az...

Csak engem idegesítenek az ilyen emberek?

Figyelt kérdés
Ma egy osztalytarsam azt mondta a dupstepre h mosogep zene meg azt is h nem is zene pedig mondtam neki h azt is ugyanugy gitarral jatszak meg dobbal vagy hegeduvel

2018. máj. 17. 11:45
 1/10 Walter_Dornberger válasza:
100%

De gustibus non est disputandum!

Az izlés nem vita tárgya. Neki ez neked az tetszik.

2018. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen, csak téged
2018. máj. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez valóban egy jogos természettudományi kérdés, hm, elgondolkodtató.

Talán a fa faján múlik, amiből a hegedű készül. A bükk-hegedűvel játszott dubstep nem oly kifinomult hangzású, mint ha fenyőből készítjük a hangszert hozzá.

2018. máj. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért én meghallgatnám azt a dubstepet, amit gitárral meg hegedveű játszanak :)
2018. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mutass nekem kérlek egy dubstepet amit csak hangszerekkel játszanak.

Oké van egy srác aki basszusgitárral rátesz meglévő dubstep számokra, még tetszik de hallható a különbség

2018. máj. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó fej lehet az osztálytársad ! Én is ezt szoktam mondogatni :D De kinek mi a zene..... :)
2018. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy a másiknak igaza van, kénytelen leszel elfogadni.
2018. máj. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csóri, még az általa kedvelt zenei stílus nevét se tudja leírni helyesen.
2018. máj. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De igenis jatszak hegeduvel van egy ilyen lány is aki jatszik dubstepet. Meg zongorat is láttam mar.
2018. jún. 2. 15:58
 10/10 anonim válasza:
Attól, hogy szintetizátoron leüt pár billentyűt, nem lesz zenész valaki. Nekem csak az a bajom a dubstep-pel, hogy az egész alapot lehetne pótolni hangszerekkel, de ehelyett számítógépen valaki alárakott egy-egy sávot. Egy zenekar attól lesz szép, hogy mindenki tud hangszeren játszani vagy énekelni, de a dubstep-be néha még az ének sincs meg, csak egy 'a'-t eltorzítottak különböző hangokra. Ez ebben a formában inkább "zeneszerkesztés", mint zeneírás. Szerintem a zene CSAK hangszerekkel és emberi hanggal készül.
2018. jún. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!