Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti voltatok mar reszegek...

Ti voltatok mar reszegek osztalykirandulason?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor elmeselnetek a storyt ?

Nemet es kort is irjatok !


2018. máj. 21. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Story: 17-18 evesek egy osztalykirandulason, mindenki egy kis pia a taskaba es az este el is lett intezve, mindenki elvolt. Na, tetszett?
2018. máj. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Mindenki vitt magával alkoholt, aki szeretett volna inni, de miután megérkeztünk, akkor már szinte mindegyik üveg üres volt, mert útközben is ittunk, ezért elmentünk egy boltba bevásárolni (3 napos osztálykirándulás). Este sütögetés közben söröztünk, majd rövideztünk. Az osztály nagyrésze részeg volt, volt aki kevésbé, volt aki nagyon. A tanárok is ittak, de ők csak 1-2 rövidet. Kb. mindhárom középiskolás osztálykirándulás ilyen volt. Nem tudom miért kérsz kort, de 18/F.
2018. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
89%

Igen, ahogy leszalltunk a buszrol egy masik srac eroskodott hogy kezdjunk el inni

Bementunk a konyhaba

Csak bögrét talaltunk...vagyis nekem az jutott

Ugyhogy abbol ittam a palinkat

Hat...nem kellett volna mert kb egy ora mulva mar nem tudtam csinalni semmit.

Ami delutan 3 utan torten abbol nem emlekszem semmire ugyhogy amit elmondok azt is masok meseltek

Szoval 3 tol este 6 ig ketten vittek

Majdnem eszmeletlen voltam

Csak annyit vettem eszre hogy allandoan teleportalok

Valahova mindig hurcolaztak aztan leraktak vmi szobaba es este 6 kor tudtam csak barmit is csinalni

Nagyon rossz volt es ajanlom hogy ne vidd tulzasba meg masok se

Azota is szegyellem magam, tudom hogy veszelyes

2018. máj. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Persze. Osztálykirándulásokon ez alapkövetelmény. 18/F
2018. máj. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Természetesen nem. Egy részeg nőnél kevés undorítóbb dolog létezik.
2018. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, csak szeretem az ilyeneket olvasni. Szivesen varok meg tobbet !
2018. máj. 21. 12:00
 7/12 anonim ***** válasza:
98%

Először iskolai rendezvényet 15 évesen ittam vörösboroskólát, nem sokat de aztán ott szédölögtünk tőle, meg féltünk hogy lebukunk..ráadásul büfébe be kellett állnom mert a mi osztályunk volt a szervező és nagyon vicces volt mert 3szor mentem vissza megkérdezni hogy ki mit akar enni mert azonnal elfelejtettem amit mondtak.

aztán 10-11-12. osztályos kirándulások 2 naposak voltak, így lehetett inni. Persze nagyon menők voltunk, mert akkor még nem szabadott volna és így izgalmas volt. Most 23 évesen már nem csinálnám, mert akkor iszok amikor akarok, nem szól rám senki.

De én pl a bérelt kis faház emeletéről ledobtam a matracot a földszintre és fentről ráugrottam, mert gyökér módon ijesztgettük a lányokat éjjel

2018. máj. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tulajdonképpen nem osztálykirándulás volt, csak iskolai, mi heten voltunk az osztályból, és külföldre mentünk.

1 éjszakát ott töltöttünk egy szállóban, és akkor lerészegedtünk. Jó móka volt, akkor ott kitapasztaltam hogy meddig bírom, akkor ott ás utoljára hánytam piától. 18 voltam.


25/F

2018. máj. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Az utóbbi évTIZEDEKben nem hiszem hogy előfordult volna olyan középiskolás osztálykirándulás ahol ne került volna elő alkohol...
2018. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A barátaim jó érzékkel megtalálták a helyi szabadtéri diszkókat, ahova beszökdöstünk 13-14 évesen. Az utolsón, 8. év végén rúgtam be életemben először és nagyon. Azt se tudom hogy jutottam fel a szobánkba, a lépcsők bonyolultságáról rémlett valami utólag. Arra is emlékszem, hogy meg voltam győződve róla, hogy tökéletesen tudom titkolni a részegséget bárki előtt, ezért illedelmesen ordítva köszöntöttem a kémiatanárnőt, az irodalom tanár (aki férfi volt) nevén. Ő volt a legszigorúbb tanárnőnk, de nagyon rendes volt, hajnalig magyarázta milyen reakciók zajlanak le a szervezetemben, miközben hányni jártam. Másnap az ofő is csak mosolygott mikor a közös reggelinél bámultam a kaját a tányéromon és hozzá se tudtam nyúlni. Vagy százszor megfogadtam közben, hogy soha többet nem iszok. De középsuliban 3 kocsma is volt 300 méteren belül, és nehéz volt kerülgetni ezeket.
2018. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!