Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért ilyenek az osztálytársaim?

Miért ilyenek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Egyedül én veszem a fáradságot arra, hogy megírjam a matek házit, és persze a suliban mindig elkérik tőlem. Én pedig kedves vagyok és odaadom nekik, hogy másilják le. De nem csak lemásolják, hanem belefirkálnak és még lapokat is kitépkednek. Ezt miért csinálják?
2018. máj. 23. 09:53
 1/7 anonim válasza:
91%
Mert kedves vagy. A kedvességet meg gyengeségnek hiszik.
2018. máj. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert butak es nem tisztelnek.
2018. máj. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És szerintetek mit kéne csinálnom?
2018. máj. 23. 10:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Masold at egy lapra a matek hazit es a lapot add oda,bar mindig atmasolni faraszto lehet.

Vagy ird a fuzetedbe,fuzetedre,hogy legyetek szivesek ne firkaljatok,tepjetek a lapokat kerlek szepen.Bar utobbi nemtudom mennyire jo otlet.

Nagyon nem tudsz mit tenni sajnos.

2018. máj. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1) csak úgy hagyod nekik lemásolni,ha ott melletted csinálják

2) nem adod nekik oda,mert ez nem normális hogy tönkre teszik más cuccát..hiába vagy kedves,ne hagyd hogy ezt csinálják veled

17/L

2018. máj. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ne haragudj, de ha többször is előfordult, hogy megrongálták a füzetedet, minek adod oda továbbra is? Nem érdemelik a segítséged.
2018. máj. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz kicsit arrogánsabb is, neked van meg a házi, akkor az van amit te mondasz. Nézz egy-két Ceasar Milan filmet, sorozatot, kb úgy kéne (ilyenkor) velük viselkedni. Sima cihológia, ha jól csinálod, befejezik. (Bár június végén nen tudom mit érsz még ezzel... :) )
2018. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!