Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen verekedések vannak a...

Milyen verekedések vannak a sulitokban?

Figyelt kérdés
Fiúk vagy lányok közt? Miért? Olyan volt már, hogy valakinek kitépték a haját?

2018. máj. 24. 10:29
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen csak kisegítő iskolákban illetve nagyon alacsony szintű szakmunkás iskolában fordulhat elő.
2018. máj. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk semmilyen.
2018. máj. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Az én szakmunkás iskolámban régebben sok verekedés volt :) Sokszor jöttek a rendőrök is . Szerencsére az évek folyamán a bajkeverők többsége már börtönben vannak . A kis nyomi páva gyerekek már nem verekednek . Viszont a lányok ... az katasztrófa :D Minden nap mintha a mónika showt nézném .

Hajtépés , pofon , szék dobálás , rúgás és még sorolhatnám :)

Kellenek ilyen iskolák is :D

2018. máj. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ilyen proli iskolába jártam, hogy ilyesmik előfordulhassanak.
2018. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a tipikus telepi romák szoktak hordákba verődve kiállni a balhézó"tázsvírek" mellett akik direkt kavarják a szart.Aztán általában osztálytársamék megverik a szarkeverőt és a cigókat észhez térítik akik ez után becsicskulnak.Ez általános iksola,amolyan vagyes gyűjtő suli.A fiatal professzoroktól a börtön töltelékekig van itt mindenki
2018. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk folytonos volt a verekedés, szerencsére már nem vagyok iskolás :D És a környék legjobb iskolájának hívták, normális gimnázium volt. Napi tökönrúgás a 11-12-es részlegen, egymás dobálása kővel, tesiórán verekedés(ami azért heti 1-szer előfordult, ezért 12. végére nem tesizett már kb senki), bár ott inkább a lelki terror volt sajnos magas, a 10-edikesek annyira tökösnek érezték magukat, hogy székkel verekedtek a tanteremben, a kilencedikesek a wc-ben verekedtek, leginkább az a pár cigány, körbefogtak egy gyereket és szétverték wc-ben... Konkrét káosz volt minden nap, a tanárok meg vagy letojták a dolgot, vagy későn értek már oda. A fiúknál ment a tényleges verekedés, lányoknál a pcsa harc :D
2018. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
Én New Yorkban élek is ide is járok suliba, szoktak előfordulni verekedések a sulimban, én is voltam már benne. Egy gyerek beszélt ki a hátam mögött így beszéltünk meg egy talát ebédszünetben, rendesen ököllel vertük egymást. Viszont mi is és általában itt tisztességes bunyók vannak, megadjuk a tiszteletet egymásnak, nincs árulkodás, rendörség. 17F
2018. júl. 1. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!