Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavatós táncnál számít a...

Szalagavatós táncnál számít a magasság?

Figyelt kérdés

176 cm magas vagyok (lány) és eddig úgy volt,hogy egy magas fiúval táncolok,de bekavart egy undok lány és most pár nélkül vagyok...illetve már csak 1 fiúnak nincs párja,aki legalább 8-10 centivel alacsonyabb nálam... Ez gondot jelenthet?

(Pkusz lehet még nekem magassarkú is kell a tánchoz...az meg még inkább gázabb xd)

Az lehetséges,hogy át tesznek máshoz? Mert pl.van egy 162 cm-es lány,aki 180cm körüli sráccal táncol...

Annyira félek,higy hülyén fogok kinézni a sráccal,konkrétan a vállára tudok könyökölni... :/



2018. máj. 28. 16:48
 1/7 nemaRendőrség ***** válasza:
31%

Nagyon furán fogtok kinézni.

Gáz egy srácnak ha magasabb nővel van.

2018. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor lehetséges,hogy átraknak más mellé?

Ha igen,akkor biztos én leszek a köcs*g,hogy miattam szét kellett választani egy párt(mondjuk az a magas srác akivel az alacsony lány táncol,az annyira nem akart a lánnyal táncolni...de mondjuk szerintem velem se akarna...)

2018. máj. 28. 17:09
 3/7 Todboy ***** válasza:

Nálunk is megtörtént, hogy az eredeti párokat szétdobták, egyrészt, hogy két falábú ne táncoljon egymással, másrészt pedig a magasság miatt.

Az is megesett, hogy 4 ember 2 fiú-2 lány nem akart az osztályból táncolni, így alsóbb osztályból választottak párt maguknak.

2018. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A szalagavató nem télen van????
2018. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Novermberben van,de már most megy a párválasztás illetve a tánctanár keresés! Már az is megvan,hogy keringőzni fogunk! :)
2018. máj. 28. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Én úgy voltam vele, hogy nem táncolok, de mivel én maradtam egyedül nem ronda magas fiú, egy 181 centis lány megkért, hogy táncoljak vele.

Szerintem kérdezz meg egy fiút, nincs e edve párcseréhez.

2018. máj. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Addig még sok minden fog változni. Xy összeveszik ezzel stb, nem lesz a párja, pár csere.. Amúgy nekünk most volt decemberben. Nem akartam táncolni, kevesen is táncoltak. Egész szeptemberig úgy volt, hogy nem is táncolok. Csak az volt a gáz, hogy a barátnőim a pénz miatt nem tudtak plusz a pár is kérdéses volt. Hülyén néztek rám, hogy ha van lehetőségem ki ne hagyjam. Gondolkodtam rajta, baszus megbánnám. Aztán szeptember!!! Végén döntöttem el, hogy egyáltalán táncolok. Akkor kezdődtek a próbák. Laza volt, mégis a táncunk vitt mindent, 10 perces volt, rengeteg koreográfiával. Amúgy egyáltalán nem bántam meg, életem egyik legjobb percei voltak.
2018. máj. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!