Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kéne adnom az osztályfőnökömne...

Kéne adnom az osztályfőnökömnek/tanáraimnak valamit?

Figyelt kérdés

Elmegyek az iskolából, vagyis nem megyek el, hanem magántanuló leszek (egyéb okok miatt, nem betegség és nem azért, mert nem tudok közösségben lenni, ha valakit nagyon érdekel, megírom privátban).

Az osztállyal év végén mindig adunk nekik valami kis közös ajándékot, abba természetesen én is beszállok.

De így most kéne külön adnom a tanáraimnak valamit? Nem tudom hogy illik. Annyira nem állnak közel hozzám, de rosszban sem vagyok velük, kivéve az angoltanárom az, akit jobban szeretek, ő férfi, de ötletem sincs, ha adok neki valamit, akkor mit?


2018. máj. 28. 17:01
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Nem kell adnod semmit, ők a tanáraid semmi több.

És nem kell magyarázkodnod senkinek miért leszel magántanuló, sem nyilvánosan sem privátban, ez a te dolgod.

2018. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na már gimiben is megy a korrupció? szép ... eddig még nem mesélték de végül is nem lepődök meg.,
2018. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!