Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek mert félek a rossz...

Mit tegyek mert félek a rossz jegytől?

Figyelt kérdés
Egy ember kért tőlem válaszokat a matek dogán. Párat megadtam mert féltem attól a lánytól (tipikus nagy menő). Megmondtam a tanárnak, mert megijedtem, hogy fojtassa de azt nem mondtam meg hogy meg mondtam a válaszokat csak azt, hogy kérdezgetett. Az osztály főnököm azt mondta, hogy be is 1-het, hogy megmondtam a választ. Mit tegyek?

2018. máj. 30. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit értélmesebben
2018. máj. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Próbálom érteni... Súgtál az osztálytársadnak a matekdogában, majd előjött belőled a gerinctelen típusú stréber, és beköpted a csajt a tanárnak, de nem volt pofád magadat is feladni, de a tanár nem teljesen hülye, ezért tudja hogy válaszoltál a csajnak, ezért készül neked adni egy egyest. Ez történt? vagy totál nem tudod kifejezni magad? Ha ez történt, akkor egyszerű mit tegyél: jegyezd meg, hogy legközelebb nem köpjük be a társainkat.
2018. máj. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

második vagyok... kicsit off...

csak szeretném megköszönni Valakinek, hogy 100%ban hasznosnak itélte a válaszomat (22:18as állapot)

Illetve neked is szeretném megköszönni a leveled, kérdező, (te vagy f.h., ugye?) "olyan paraszt vagy hogy a csizmádról robbantani lehet a tehén fost" esküszöm hangosan felröhögtem, ez egy nagyon jó beszólás ám :) feldobtad az estém

Én is használhatom? Lécci lécci lécci!!!

2018. máj. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy ha megint feljössz, megírod hogy akkor mégis mi a vihar történt a kérdésedben? Kifúrja az oldalam a kíváncsiság, én meg kimászok a lyukon...
2018. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
78%

Az elobb mar kiirtad ezt a kérdést. Válaszoltak is ra. Úgyh...

Vagy ha esetleg azért írtad ki ujra h vki egyet értsen veled, szolok h ez nem fog megtörténni. Gerinctelen vagy.

2018. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!