Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legrosszabb vizsgaél...

Mi volt a legrosszabb vizsgaélményetek? (akár érettségi, akár egyetem)

Figyelt kérdés

Én már hetek óta készülök egy tárgyra, de egyszerűen annyi a követelmény (pedig nem vagyok egy buta ember), hogy kiborító. Olyan apró, de felesleges részleteket akar belém szuszakolni az oktató, hogy felfoghatatlan...


Olyan volt már, aki megalázott vizsga közben...


Nektek van rossz élményetek?



2018. jún. 4. 17:47
1 2
 1/19 anonim válasza:
23%
Szerintem ilyen helyzetben érdemesebb a pozitív dolgokra koncentrálni, bízz benne, hogy a vizsgáztató tanár magatartása biztató lesz és segítőkész, normális embernek nem az a célja, hogy keresztbe tegyen a vizsgán.
2018. jún. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Azt hittem 6-kor kezdődik a ZH, de 4-kor kezdődött.
2018. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Persze sokszor megbuktam, de jogos volt, mert nem tanultam, nem tudtam az anyagot.
2018. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

"egyszerűen annyi a követelmény (pedig nem vagyok egy buta ember)"

Mi van? Mi az összefüggés, hogy nincs motivációd tanulni, begyömöszölni a tudatodba meg a "buta ember" között, hogy ez lesz a veszted, ha nem tanulsz?

Figyelj, szereted a zenét? 3-4-szeri meghallgatás után miért tudod megjegyezni a rímeket? Mert érdekel?

2018. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azta. 4 válaszból kettő volt releváns a kérdésemre. :-)
2018. jún. 4. 18:23
 6/19 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Így utólag visszagondolva?

Semmi. Akkor biztos mérges voltam mert egyest kaptam, de szerintem az összeset megérdemeltem.


Az meg hogy tanulni kell, ráadásul nem felszínesen? Jézus, hát milyen következmények vannak? Minek nekem tudnom bármit...

2018. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy honnan jön nálatok ez az ellenszenv egy kérdésre. Hihetetlen.


Én eddig csak akkor kaptam karót, ha üresen adtam be a lapot (tehát eleve úgy mentem oda, hogy megbukni, mert nem volt rá időm, vagy direkt UV-ra mentem). Így én sose voltam mérges, ha egyest kaptam, mert tudtam, hogy az lesz. Ha kinyitottam a könyveket, nem buktam meg, így én mindig megérdemelten kaptam meg a jegyeimet. :-)


Olyan bicskanyitogató stílusa van egyeseknek. Én mondhatnám: Jézusom, mik vannak... Mert bűn beszélgetni a rossz vizsgaélményekről, ami azért jutott eszembe, mert feszült vagyok a vizsgáktól és a napi több óra tanulástól. Jézusom, mik vannak...


Emellett nem tudom, miből gondolod, hogy szükséges volna a tudás néhány dologból. Ami releváns információ, azért nem szokásom nyafogni. A feleslegesért igen. De persze a Te világodban csak releváns infó létezik.

2018. jún. 4. 19:06
 8/19 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

És honnan tudod, hogy amit ép tanulsz az nem releváns?

Dolgoztál már 30 évet az iparban és egyszer sem jött fel, vagy mi?

2018. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Meg tudom állapítani, hogy a szakterületem szempontjából releváns-e valami, vagy csak szenvedtetnek vele, tölteléktárgy, szórótárgy.
2018. jún. 4. 19:37
 10/19 nemaRendőrség ***** válasza:
5%

Meeeeg, perszeee.

Gondolom te vagy a helikopter aki mindent mindenkinél jobban tud...

Menj oda a tanszékvezetőhöz, hogy te mint az emberi evolúció csúcsa, a világ intellektuális kapacitásának közel teljes bírtoklója feleslegesnek ítéled a tárgyat így azonnali hatállyal szüntessék meg.

Mert szerinted aki soha nem dolgozott még és semmilyen tapasztala nincs szükségtelennek ítéled...

2018. jún. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!