Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Osztalykirandulason mit...

Osztalykirandulason mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Nem vagyok visszahuzodo,ha nekem nem szolnak be en sem.Lehet velem beszelgetni es hulyulni is es nem vagyok nyomulos.A szobakat mar megbeszeltek meg mindent es engem csak ugy kihagytak.Es nagyon felek.....nem is ertem miert.ES EZ ELEG SZARUL ESIK MERT EBBEN A FELEVBEN JOTT LANYT IS BEVETTEK:((((Es nem tudom mit tegyek.Meg alapbol en megyek bufebe mindig szinte mindenkivel es valahogy megis csak tengek az osztalyban.Mit tegyek?

2018. jún. 4. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Pedig kerdeztem es hat nem adtak nagyon valaszt.Nincsenek meg csak kb h hany agyas szobak lesznek.
2018. jún. 4. 19:37
 2/4 GreenDay Fangirl válasza:
Szia. Hidd el, én is túl mentem ezen, és ahhoz képest, hogy elsőtől fogva ugyanazzal a baráti körrel lógtam, valahogy mindig kirekesztettek engem :( Aztán most hetedikben megkérdeztem tőlük, hogy mi a bajuk velem. Nem nagyon adtak választ, de egyre inkább kezdtek engem befogadni. És végül nagyon jól megvagyunk. Ne félj kibontakozni. Állj e barátaid elé, és kérdezd meg tőlük, hogy mivel érdemelted ki ezt a bánás módot. Ha privátban szeretnél még ezzel kapcsolatban kérdezni, nyugodtan írj ;)
2018. jún. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2018. jún. 4. 21:05
 4/4 A kérdező kommentje:
(3napos kirandulas ,balcsi)
2018. jún. 4. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!