Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek illetlenség...

Szerintetek illetlenség bejelölni facebook-on a tanáraimat?

Figyelt kérdés

2018. jún. 7. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Minden tanár egy adott diákot csak ideiglenesen tanít. Ha mindenkit visszajelölnének rengeteg ismerősük lenne feleslegesen.


Ebből adódóan szerintem válogatják, hogy kiket jelölnek vissza, és nem jelölnek be senkit, ha nem muszáj.


Mindenesetre illetlenségnek egyáltalán nem mondanám, biztos nem néznek emiatt rossz szemmel rád. Az már adott személyen múlik, hogy vissza is jelöl-e vagy sem.


Nekem is van 1-2 ismerős a tanáraim közül facebookom

2018. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem illetlenség, de mindenféle tanárt ne jelölj be, akit csak látásból ismersz, nem is tanít vagy egyszer bement helyettesíteni. Elég, ha bejelölöd az osztályfőnöködet vagy azokat a tanárokat, akik tanítanak és nem feltétlen heti 1 órában.
2018. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, de gondold végig, biztos akarod, hogy egy tanár lássa minden post-odat?
2018. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Persze, hogy idegen tanárt nem jelölök be, csak azt, amelyik hosszabb ideig tanít, vagy valamilyen szinten kedvelem. :) Az összes tanáromat nem jelölném be. :)


Ami a posztokat illeti: Mostanában nem igazán osztok/töltök fel dolgokat, de ha mégis feltöltenék olyan tartalmat, amit nem akarom hogy tanár lássa, ma már van olyan funkció a facebook-on, hogy be lehet állítani hogy 1, 2 vagy több adott személy ne lássa :)

2018. jún. 7. 18:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom egyénfüggő. Én bejelöltem vkit, aki tök közvetlen a diákokkal, úgy voltam vele, hogy biztos nem nagy baj, meg tuti van egy rakat ismerőse. Erre 100 alatti, visszajelölt, de azért burkoltan célozgatott, hogy nem kellek én oda...
2018. okt. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!